Tüketici Hattı

Akbank Müşteri Hizmetleri

23.08.2019
1.069
Akbank Müşteri Hizmetleri

Online işlemler sayfasına ek olarak, Akbank müşteri hizmetleri operatörleriyle direkt olarak görüşebilmek mümkündür. Bankaların kendi sitelerinde yaptıkları iletişim açıklamalarına bağlı olarak, güncel iletişim numarasının aranması halinde yeni verilerle detaylı bilgi alınabilir.

Telefondan, tabletten veya bilgisayardan online işlemler sayfalarına ulaşılabileceği gibi, Akbank tarafından açıklanan güncel telefon numaraları üzerinden de detaylar öğrenilebiliyor. Türkiye’de Türkçe veya İngilizce dil seçenekleriyle Akbank müşteri hizmetleri hattından 444 25 25 numaralı telefon aracılığıyla veya 0 850 222 25 25 numaralı telefondan her bir durum için anlık bilgi alabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bağlantı kurma sürecinde mağduriyet yaşanmaması, herkes tarafından güncel verilere ulaşılabilir olması için özellikle Akbank direk bağlanma 2019 yılında 2 farklı numarayla yapılabiliyor. Telefon numarasıyla operatörlere bağlantı kurulduktan sonra direkt olarak İngilizce veya Türkçe olarak bankanın hizmet sürecine dair detaylar öğrenilebiliyor. Güncel banka vadeli hesap verileri ve kredi faiz oranları da dahil olmak üzere her türlü detaya sadece yenilenen numaralar aracılığıyla erişilebiliyor. Bankanın belirlediği genel hizmet kurallarına ve şartlarına bağlı olarak, hangi işlemi yapacağınıza göre değişen durumlar doğrultusunda bir tuşlama yapmanız gerekiyor.

İLGİLİ İÇERİK:   Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Akbank tarafından operatörlere bağlanma sürecine dair genel bir süreç veya tuş takımı olmadığı vurgulanıyor olsa da, operatörlerle kesin olarak görüşmenizi sağlayacak bir telefon numarası yer alıyor. Sesli yanıt sistemini kullanılan müşteriler tarafından işlem yapılabilmesi için kampanyalar şeklinde bir yanıt verilmesi gereklidir. Hem müşteriler hem de henüz Akbank ile ilgili herhangi bir üyelik yapmamış olan kişiler tarafından bilgi alınabileceği belirtiliyor.

2 numaralı tuşa bastığınızda, sizden istenecek olan bilgileri sırasıyla girmeniz yeterli olacaktır. T.C. kimlik numaranız ve NEO kart adı verilen kart numarası yerine şifresini girdiğiniz taktirde, resmi numaradan banka operatörüne ulaşabileceksiniz. En son da 2 2 0 tuşlarına ikişer saniye bekleyerek bastığınızda direkt olarak canlı destek hattına erişebilir ve ne sormak isterseniz sorabilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgiler, Akbank tarafından açıklanan ve müşterilerin yedi gün yirmi dört saat boyunca kullanabileceği belirtilen numaralardır. Her bir numarayı kendi Akbank hesap bilgileriniz doğrultusunda değerlendirmeniz mümkün olacaktır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; 444 25 25 / 0850 222 25 25

Akbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Akbank, Türkiye genelinde milyonlarca kişiye yirmi dört saat boyunca Akbank telefon numarası üzerinden bilgi edinebileceği şekilde yayın yapmaya devam ediyor. Online işlemler sayfasında olduğu gibi, müşterilerinden detaylı bir şekilde bilgileri girmelerini talep ediyor. Bilgileri doğru bir şekilde girmediğiniz taktirde doğru açıklamalara ulaşmanız mümkün olmayacağı için, mutlaka mobil cihazlardan, aramanız için belirtilen numara hakkında detayları öğrenmelisiniz. Direkt olarak bağlanmak isteyen kişiler, müşteri olmalarına veya daha önce Akbank ile herhangi bir işlem yapmamalarına bağlı olarak detaylı bilgileri sisteme girmeleri gerekecektir. Ancak bu sayede içerikleri kullanabilir ve anlık bilgilere erişebilirler.

İLGİLİ İÇERİK:   Finansbank Müşteri Hizmetleri

Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Canlı destek hattında milyonlarca kişi tarafından yılın her günü herhangi bir ulaşım problemi olmaksızın bilgi edinilebilecek şekilde hizmet verilmeye devam ediliyor. Türkiye’de Akbank destek hattı sadece iki adet telefon numarası üzerinden ulaşılabilecek bir yapıya sahiptir. Aşağıda yer alan iki telefon numarası da hem yurt içinden hem de yurt dışından arandığında doğrudan operatörlerle görüşülmesini veya telesekreterden bilgi alınmasını sağlayacak yapıya sahiptir. Telefondan ve tabletten de online işlemler sayfasına ulaşılarak güncel verilere ulaşılabilir.

Akbank Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri; 444 25 25 / 0850 222 25 25

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar