Tüketici Hattı

Avea Müşteri Hizmetleri

23.08.2019
1.425
Avea Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de İngilizce veya Türkçe olarak Avea müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek isteyen binlerce kişiye, sıra beklemeden ve anlık bilgilere ulaşabilecekleri şekilde hizmet verilmeye devam ediliyor. Telefondan, tabletten veya online işlemler sayfaları üzerinden binlerce kişinin yenilenen uygulamalardan her zaman için haberdar olabilecekleri sisten bünyesinde yayınlar yapılmaya devam ediliyor.

Türkçe dil seçeneğiyle verilerin öğrenilmesi, operatörlerin her birinden güncel bilgilerin edinilebilmesi amacıyla sadece 00 90 444 1 500 numaralı telefon kullanılmalıdır. Eğer online işlemler yapmak isterseniz mutlaka internet sitesini kullanmalı veya mobil uygulamayı indirerek, hesabınıza giriş yaptıktan sonra “?” bölümüne girmelisiniz. Aşağıda yer verilen telefon numarası üzerinden yedi gün yirmi dört saat boyunca müşteri hizmetleri operatörlerinde bilgi edinilmesi mümkün olacaktır.

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Avea tarafından hizmet verilen hatta operatörle canlı bir şekilde görüşmek ve telesekreter yerine doğrudan operatörlerden bilgi almak mümkündür. Bu süreçte her zaman için müşterilerin anlık verilere erişmesi ve detaylı bilgileri kendi hizmet süreçlerine uygun şekilde girmeleri gerekecektir. Avea direk bağlanma 2019 yılı içerisinde, aşağıda yer verilen telefon numarasının kullanılmasıyla birlikte mümkün oluyor. Hangi sorgulamayı yapacağınıza bağlı olarak tamamen farklı bir birimin yardımını alabileceksiniz. Bu nedenle herhangi bir mağduriyet yaşamamak ve anlık bilgileri her zaman için edinebilmek mümkün oluyor.

İLGİLİ İÇERİK:   Tivibu Müşteri Hizmetleri

Avea Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; 00 90 4441500

Avea Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Türkiye genelinde istediğiniz her zaman için İngilizce dil seçeneğiyle destek alabileceğiniz hatta ulaşabilir, kişisel bilgileriniz yerine hesap numaranız ve kullanıcı bilgilerinizle birlikte detayları öğrenebilirsiniz. Kişisel verilere dair herhangi bir sorun yaşamamak ve güncellenen verilerin her birini değerlendirebilmek amacıyla Avea telefon numarası olarak belirlenen sabit numarayı kullanmanız yeterli olacaktır. Avea müşteri temsilcisiyle direkt olarak iletişime geçmek ve her bir işlemin herhangi bir kullanım problemi yaratmaksızın öğrenilmesini sağlayabilmek için iki farklı giriş yönteminden yararlanılması sağlanıyor.

Faturalı hatlarla yapılacak olan girişlerde farklı, faturasız hatlar üzerinden yapılacak girişlerde farklı numaralar kullanılmalıdır. Ancak bu sayede sisteme giriş yapabilir ve hafta içi veya hafta sonu fark etmeden yirmi dört saat boyunca bilgi alabileceğiniz sisteme erişebilirsiniz. Müşterilerin her zaman için faturalı hat sahiplerine özel olarak belirlenen 1 ve sonrasında 0 numaralarını tuşlaması gerekiyor.

Faturasız hat sahibi olan kişiler ise her zaman için 444 1 500 numaralı telefonu veya 444 1 444 numaralı hat üzerinden bilgi edinebilmek amacıyla 2 ve 0 numaralarını tuşlamalıdır. Ancak bu sayede güncel operatörlerle iletişime geçme sürecinden faydalanabilir, herhangi bir sorun yaşamaksızın direkt bağlanma işlemini, belirtilen telefon numaraları aracılığıyla yapabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Digiturk Play Üyelik İptali

Avea Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Avea destek hattı ile yedi gün yirmi dört saat aktif durumda tutulan aşağıdaki telefon numarasıyla iletişime geçilebileceği gibi, özellikle 444 1 444 numaralı telefondan da detayları öğrenebileceğiniz belirtiliyor. Erişim, bilgi eksikliği veya ulaşım problemi yaşamadan detaylara ulaşmanız sağlanacağı için, müşteri hizmetleri hatlarıyla istediğiniz her zaman için güncel verileri girerek iletişime geçme olanağına sahip olacaksınız.

Türkçe dil seçeneği bulunduğu gibi, İngilizce olarak da binlerce kişi tarafından herkesin anlık bilgilere kendi giriş yöntemlerine uygun şekilde erişebileceği süreçte açıklamalara ulaşılabilecektir. Aşağıda yer alan telefon numarasıyla ilgili bir sorun olmadığı gibi, müşterilerin istedikleri her zaman için faturalı veya faturasız hat kullanıyor olmaları fark etmeksizin sisteme erişmeleri ve detaylı olarak tüm tarifelerin durumunu öğrenmeleri sağlanıyor.

Avea Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri; 00 90 4441500

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar