Tüketici Hattı

Azar Hesap Silme

12.05.2020
919
Azar Hesap Silme

Mobil cihazları kullanarak görüntülü bir şekilde sohbet edebileceğiniz Azar, ücretsiz indirilebilen bir uygulamadır. Yeni insanlarla tanışmak noktasında başarılı bir uygulama olan Azar, ülkemizde de etkili bir şekilde kullanılıyor. Azar uygulamasını kullanan çok sayıda insan bu uygulama sayesinde birleriyle etkili bir şekilde iletişim kurmayı da başarmaktadır. Kimi zaman Azar hesap silme işleminin nasıl yapılacağına dair soruların sıklaştığı da bilinmektedir. Tam da bu noktada sizler için Azar hesabının silinmesine dair tüm ayrıntıları iletiyoruz.

Azar Hesap Silme Ayrıntıları

Şayet Azar hesabınızı silmek istiyorsanız, bazı adımları tamamladıktan sonra hesabınızı rahatlıkla silebilmeniz mümkün oluyor. Bunun için öncelikli olarak hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Esasında Azar hesabınızı silmeyi isteyip istemediğiniz konusunda zihninizde bir netlik oluşması durumunda profilinize giriş yapınız. Zira hesabınızı sildikten sonra tekrar geri alma şansınız bulunuyor. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra;

  • Arkadaşlık sekmesini tıklayın
  • Ayarlar sekmesini tıklayın
  • Hazar Hakkında, bölümünü tıklayın
  • Karşınıza çıkan Hesap Sil seçeneğini tıklayın

Böylece Azar hesabınızı silme işlemini başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Hesap silerken arkadaşlık sekmesini tıkladıktan sonra ayarlar bölümünün ekranın sağ üstünde yer aldığını unutmamalısınız. Ayarlar çarkında yer alan Azar Hakkında kısmını tıkladığınızda ise karşınıza hesap sil seçeneği çıkacaktır.

İLGİLİ İÇERİK:   Pubg Mobile Hesap Silme

Azar hesap silme

Azar Hesabınızı Silmek İstediğinize Emin Misiniz?

Görüntülü sohbetin keyifli adresi Azar, alternatifi bol seçenekleri kullanıcılarına sunuyor.  Bundan dolayı bu uygulamaya olan ilginin günden güne artış gösterdiği de biliniyor. Bu kapsamda zaman zaman azar hesabını silmek isteyenlerin, bu işlem sonrasında pişmanlık yaşadıkları da biliniyor. Bundan dolayı Azar hesap silme söz konusu olduğunda mutlaka hesabınızı silmek konusundan tam emin olmanız gerekli oluyor.

Azar hesabınızı sildiğinizde tüm profil geçmişinizi de silmiş oluyorsunuz. Yani tüm arkadaş listenizle birlikte iletileriniz de siliniyor. Yine varsa değerli taşlarınız da siliniyor. Ayrıca hesabınıza dair tüm bilgiler de kalıcı olarak siliniyor. Bundan dolayı azar hesap silerken, en son basamakta size onay penceresi açılıyor. Bu pencerede size hesabınızı silip silmemekten emin olup olmadığınız bir kez daha soruluyor. Bu pencereyi işaretledikten sonra artık hesabınız da kalıcı olarak siliniyor.

Azar Hesabını Sildikten Sonra Yapacaklarınız

Eğer Azar hesap silme işlemini tamamladıysanız, henüz her şeyi bitirmiş olmuyorsunuz. Şayet aktif bir şekilde kullandığınız bir abonelik durumu mevcutsa, hesabınızı silmiş olmamız, bu abonelikleri sonlandırmamaktadır. Bundan dolayı azar hesabını sildikten sonra mutlaka aboneliklerinizi de iptal etmeniz gerekmektedir. Abonelik hizmetlerinin iptali için mutlaka Google Play uygulamasına giriş yapmalısınız. Burada Azar uygulamasına dair aktif olan bir aboneliğiniz mevcutsa, hemen bu aboneliğinizi sonlandırınız. Ancak bu sayede fazladan ödeme yapmamış da olursunuz. Bu basamaktan sonra artık Azar hesabınızla vedalaşabilirsiniz. Böylece Azar hesabınızın tüm geçmişini de silmiş olursunuz.

İLGİLİ İÇERİK:   Hepsiburada Hesap Silme
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar