Tüketici Hattı

Badoo Hesap Silme

02.05.2020
1.399
Badoo Hesap Silme

Yazı İçerisindeki Bilgiler

Badoo pek çok kişinin üye olduğu ve arkadaş bulmak isteyenleri bir araya geldikleri bir platformdur. 2006 yılından beri kullanımda olan bu sosyal paylaşım platformuna ilgi oldukça fazladır. Badoo kullanıcıları kendilerine bir profil oluşturarak fotoğraf, video vs. paylaşımları yapabilmektedir. Bu sayede kişiler kolayca birlerini tanımak için iletişime geçmektedir. Badoo en çok ziyaret edilen sitelerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak her hangi bir sebepten dolayı bu platformdan ayrılmak isterseniz Badoo hesap silme işlemlerini uygulamanız gerekmektedir.

İlk olarak bu platformdan ayrılmaya kesin kararlı olup olmadığınızı iyice değerlendirmelisiniz. Çünkü kurduğunuz arkadaşlıklar artık ayrılmanız ile bu platformda kalacaktır. Dünya genelinde çok fazla üyesi olan bu platformdan ayrıldığınız zaman artık kullanıcılar ile sohbet etme şansınız kalmayacak ve yeni insanlar ile tanışamayacaksınız. Aklınızda ayrılmak kesin netleşmiş ise birkaç adımda Badoo hesap kapatma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Badoo hesap silme

Badoo Hesap Silme İşlemleri

Badoo hesabınızı kolaylıkla silebilmektesiniz. Yalnız bilmeniz gereken en önemli nokta bu platformda olan hesabınızı maalesef ki telefon veya tablet üzerinden yapamamaktasınız. Bu nedenle Badoo hesap silme işlemleriniz için dizüstü veya masa üstü bir bilgisayara ihtiyaç duyacaksınız. Ardından sırasıyla yapmanız gerekenler;

  • İlk olarak Badoo ’ya ait olan siteye giderek kullanıcı adınız ve şifreniz ile platforma giriş yapınız.
  • Giriş yapmanızın ardından size ait olan sayfa açılınca profil sayfanıza giriş yapınız.
  • Açılan ekranda sağ üst kısımda bulunan ayarlar bölüne tıklayınız.
  • Ayarlar bölümünün alt kısımlarına doğru ilerlediğinizde ‘ Hesabı sil’ kısmını tıklayınız.
  • Hesabı sili tıkladığınız anda elbette Badoo kalmanız için bazı akıl karıştırıcı önerilerde bulunmaktadır. Siz bu ekranda alt kısımda yer alan hesabınızı silin bölünü tekrar tıklayın ardından da ‘ Devam et’ bölümünü tıklamalısınız.
  • Tekrar Badoo size her hesabı sil kısmını seçmeniz ile bazı tekliflerde bulunacaktır. Ancak siz açılan pencerenin altında ‘Hesabınızı silin’ bölünü tıklayarak devam ediniz.
  • Şimdi açılacak olan pencerede ilgili bölümlere hesap şifrenizi girmeniz gerekmektedir.
  • Şifreyi girdikten sonra doğrulama kodunu giriniz ve hesabınızı silin bölünü tekrar seçiniz.
  • Şimdi ekranınıza hesabınızın silindiği uyarısı gelecektir.
İLGİLİ İÇERİK:   Yahoo Hesap Silme

Badoo platformuna tekrar dönmek isterseniz diye size bir e posta ile yapmanız gerekenler hakkında bilgilendirici bir mail yollamaktadır. Artık Badoo platformuna üyeliğiniz bulunmamaktadır.

Badoo Platformu

Badoo çok fazla kişinin kullandığı ücretsiz bir uygulamadır. Ülkemizden ve yurt dışından çok sayıda ziyaretçisi bulunmaktadır. Günün her saatinde çok sayıda insan bu platformda tanışmaktadır. Hatta bu platform pek çok kişinin özel arkadaşlıklar edindiği bir alan olarak da değerlendirilmektedir. Bu nedenle Badoo hesap kapatma işlemleri yapmak istediğiniz zaman Badoo kalmanız için her türlü ikna yoluna gitmektedir.  Kullanıcıları için her türlü kolaylığı sunan bu platformda uygulama içi satın almalar yaparak özel üye olma şansınızda bulunuyor. Ancak ayrılmak için kesin kararlı olduğunuzda ise işlemleri sırası ile takip etmeniz yeterli olmaktadır.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar