Tüketici Hattı

Bezmi Alemden Randevu İptal

18.11.2019
2.317
Bezmi Alemden Randevu İptal

Vakıf üniversitesinin hastanelerine ulaşım için direkt olarak online randevu sistemini kullanabilir veya Bezmi Alem telefon numarası aracılığıyla randevunuzu aldığınız saatte gidemeyeceğinizi belirterek randevu iptali yapabilirsiniz. Vatandaşların mağdur olmaması için özel olarak yedi gün yirmi dört saat hizmet verilmeye devam edilen telefon numarasını aramaları yeterli olacaktır.

Vatandaşlar için iletişim hattında detaylı olarak randevu verileri ve iptalle ilgili faaliyetler için hizmet alınması mümkün oluyor. Siz de istediğiniz zaman doğrudan randevu alma hattıyla iletişime geçebilir, hangi doktorun sizinle ilgileneceğine dair bilgiye de doğrudan kurum çalışanları aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Bezmialem Hastane Randevu İptali

Telefon numarası olarak 0 212 453 0 453 ile 0 212 401 26 00 hatları belirlenmiş ve vatandaşların kullanımına sunulmuştur. Randevu almak veya iptal etmek için hem hangi binada, hangi saatte hizmet alabileceğinizi belirleyebilir hem de aktif randevunuzu iptal edebilirsiniz. Randevuların iptal edilmiş olması, alınacak yeni randevularla ilgili vatandaşlara herhangi bir sorun yaratmayacaktır.

İLGİLİ İÇERİK:   Bursagaz Abonelik İptali

Bezmialem Online Randevu İptali

https://randevu.bezmialemhastanesi.com aramasını yaparak, mobil cihazlardan veya bilgisayardan sisteme ulaşabilir, özel olarak randevu iptaliyle ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu alanda binlerce vatandaş tarafından herhangi bir ulaşım veya giriş problemi yaşanmaksızın randevunun iptal edilebilir olması sağlanıyor. Herhangi bir ücret ödenmesi gerekmediği gibi, alınan randevunun iptaline dair faaliyetler için gerekçe gösterilmesini gerektiren bir durum da söz konusu değildir. Tüm vatandaşların güncel sistemi telefon numarası üzerinden veya e- randevu hattı üzerinden değerlendirme fırsatı bulunuyor.

Bezmialem Randevusu Nasıl İptal Edilir?

0 212 453 0 453 telefon numarasını arayabilir ve özel olarak hastanenin iletişim hattıyla görüştüğünüzde, randevunuzu iptal ettirebilirsiniz. Tüm vatandaşlar için yılın her döneminde farklı ek binalar ve ana bina aracılığıyla hizmet verilmeye devam ediliyor. Siz de her zaman için kurumla iletişime geçebilir, belirlenen hizmetleri sorunsuz bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Türkiye’de herkes tarafından özel olarak kurumla iletişime geçilmesi, randevu alınması veya iptal edilmesi, aynı telefon numarası sayesinde mümkün oluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar