Tüketici Hattı

BİM Müşteri Hizmetleri

23.08.2019
1.357
BİM Müşteri Hizmetleri

Müşterilerin BİM mağazasıyla ilgili isteklerini ve şikayetlerini belirtebilmek, ürünlerin genel durumu ve kampanyalara dair bilgi edinebilmek amacıyla ulaşabilecekleri numara bulunuyor. Yedi gün yirmi dört saat boyunca BİM müşteri hizmetleri numarası üzerinden operatörlerle iletişime geçilebilir, herhangi bir ulaşım ve kampanya detayıyla ilgili bilgiye erişme sorunu olmaksızın tüm detaylar öğrenilebiliyor.

Mobil cihazlardan veya bilgisayardan sisteme giriş yapabilir, resmi sitedeki tüm açıklamalara, operatörlerle görüştüğünüzde ulaşabileceğiniz şekilde ulaşma olanağına sahip olabilirsiniz. Tüm konuşmalar kayıt altına alınacağı için, hem istekler hem de şikayetler direkt olarak üst makamlara iletilecek ve en hızlı şekilde ilgilenilmesi mümkün olacaktır. Açıklanan haftalık ürünler, fiyatlar ve yapılan güncellemeler hakkında bilgi sahibi olmak, şehrinizdeki mağazaları öğrenmek için online işlemler sayfasından da bilgi alabileceğiniz şekilde genel bir hizmet süreci bulunuyor.

BİM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Güncel bilgilerin elde edilebilmesi ve Türkiye genelindeki tüm mağazalara yönelik kampanya süreçleri hakkındaki detayların öğrenilebilmesi için online işlemler sayfası kullanıma sunulabiliyor. Herkes tarafından özellikle BİM direk bağlanma 2019 yılına özel telefon numarası sabit hatla birlikte kullanılabiliyor. Bu nedenle sadece an itibariyle aktif durumda olan ve hattın ardında yirmi dört saat boyunca beklemeye devam eden operatörlerle iletişime geçilebilecek şekilde hizmetlerden faydalanılabiliyor. Türkçe, İngilizce ve diğer dil seçenekleriyle tüm açıklamalara ulaşabilir, hiçbir engelleme ve ulaşım sorunu yaşamaksızın Türkiye genelinde veya şehrinizdeki mağazalara yönelik detaylara ulaşabileceksiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Tatil Sepeti Rezervasyon İptali

Aşağıda yer alan telefon numarasıyla müşterilerin başta şikayetlerini dile getirebilmesi ve sonrasında ise anlık bilgileri edinebilmesi için özel olarak hizmet verilmeye devam ediliyor. Telefondan veya tabletten sistemin online işlemler sayfasına erişilebileceği gibi, anlık verilerin her zaman için BİM tarafından belirlenen genel duruma göre kullanılabilir hale gelmesi sağlanıyor. Ürünlerin genel yapısı hakkında bilgi edinmek ve her zaman için detaylarının öğrenilmesini sağlamak mümkün olacaktır. Hiçbir engellemeyle karşılaşılmaksızın, isteyen herkesin sadece sabit hat üzerinden detayları öğrenmesine izin verilecektir. Sabit numara ise resmi site bünyesinde aşağıdaki iletişim numarası olarak açıklanmıştır.

BİM Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; 0850 254 44 44

BİM Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşterilerin güncel BİM telefon numarası ile sistemde kayıtlı olan her bir ürüne dair detaylı bilgilere ulaşması, kampanyaların yanı sıra şikayet etmek istedikleri duruma değinmesi mümkün olacaktır. Hiçbir erişim sorunu olmadığı için, farklı bir uzantı oluşturulması yerine sabit bir numara üzerinden detaylar öğrenilebiliyor. Direkt bağlantı kurmanız için kısa süreli telesekreter konuşması oluşturulmuştur.

İLGİLİ İÇERİK:   Passolig İptal Ettirmek İstiyorum

BİM Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Türkiye genelinde milyonlarca kişiye hizmet vermeye devam eden, herkes tarafından genel verilerin öğrenilebilir hale gelmesini sağlayan sistem bulunuyor. Herhangi bir problem yaşanmaması, Türkiye’de anlık verilerin değerlendirilebilir hale gelmesi için özel olarak hizmet verilmeye devam ediliyor. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan BİM resmi sitesine girmek yerine BİM destek hattı ile aşağıdaki telefon numarasını aradığınızda iletişime geçme olanağına sahip olacaksınız. İstediğiniz her zaman için sistemde Türkçe de dahil olmak üzere anlık verileri elde edebilir ve hiçbir problem yaşamaksızın güncellenen telefon numaralarıyla detaylar öğrenilebilir.

İletişim bilgilerine yönelik bir değişiklik olması, detayların öğrenilmesine dair süreçte herhangi bir sorun yaşanmaması amacıyla sadece bir hat üzerinden yirmi dört saat boyunca açıklamalar yapılmaya devam edilecektir. Mağazanın hizmet süreci veya kampanyalarının genel durumuyla ilgili şikayette bulunmak istediğiniz durumlarda da güncel verilere ulaşabilir, herhangi bir erişim sorunu yaşamaksızın sabit telefon numarasına aşağıdaki şekilde ulaşabilirsiniz.

BİM Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri; 0850 254 44 44

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar