Tüketici Hattı

Blogger Hesap Silme

13.05.2020
742
Blogger Hesap Silme

Blogger, web siteleri için özgün içerik oluşturan, ilgi çekici ve bilgilendirici yazıları ile göz dolduran yazarlardır. İlgisini çekmek istediği hedef kitlenin anlayacağı bir dil kullanarak, ihtiyaçlarına cevap verebilen Blogger, çalışmaları ile günümüz sosyal medyasında aranan olmaktadır. Yapılması gereken sadece teknolojiye hakim olmak ve gelişimlere açık olmaktır. Bu şekilde faydalı yazılar yazabilen, aranan kimlik olabilirsiniz. Başarılı bir Blogger olmanın yolu da ilgi çekici konulara değinmek ve odağa alınan kitleyi genişletmektir. Blogger hesap silme işlemini genellikle web sayfasını kapatmak isteyenler tercih etmektedir.

İyi bir Blogger olmanın yolu; çok iyi araştırma yapmaktan, gerçekten ilgilendiğiniz konular ya da deneyim sahibi olduğunuz konulara hakim olmaktan geçmektedir. Özgün yazılar yazma ve içerik üretme konusunda yeteneği bulunan kişiler gündemi de yeterince takip ederek etkili yazılar yazabilir, takipçi kitlesini her geçen gün daha da artırabilir. HTML kodları hakkında temel bilgilere sahip olunması ve  Microsoft Office programlarına da çok iyi hakim olunması ise bilgisel şartlar arasında yer almaktadır.

Peki bir Blogger olarak hesap sahibi olup, kendi web si13tenizi açıp, gerekli içerikler ile sayfanızı donattıktan sonra birden bire hesabınızı silmek istediğinizde ne yapmanız gerektiği konusunda tereddüte düşebilirsiniz. Ya da herşey yolunda gitmek zorunda değil, yazılarınızdan ve yazılarınıza gelen yorumlardan memnun kalmayarak bu birikiminizi ortadan kaldırmayı düşünebilirsiniz. İşte bu ve benzeri durumlar karşısında Blogger Hesap Silme işlemi için yapmanız gereken oldukça basittir. Bu yazımızda size bunları anlatmaya çalışacağız.

İLGİLİ İÇERİK:   Kariyer Net Hesap Silme

 Blogger hesap silme

 

Blogger Hesap Silme Aşamaları

Öncelikle Blogger hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Silinmek istenilen Blog’un yanında bulunan gri renklerindeki “Yayın Listesi” simgesinin sağ alt köşesindeki “Açılır Menü” bölümüne tıklanılır.

Buradan “Ayarlar” menüsü seçilmelidir.

Ayarlar menüsü içerisinde yer almakta bulunan “Diğer” seçeneği seçilmelidir.

Sayfanızın üst bölümünde yer alan “Blog Araçları” bölümünün alt kısmında yer almakta olan “Blog’u Sil” butonu seçilmelidir.

Bu işlemleri sırasıyla takip ettiğinizde Blogger Hesap Silme işleminizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Tamamen Blog hesabınızın silinmesini istiyorsanız da yapmanız gereken işlemler biraz daha farklı olabilmektedir.

Öncelikle Blogger hesabınızı tamamen kapatmak istiyorsanız işe Google hesabınızı kapatmakla başlamanız gerekmektedir. Google, “Ürünler” sayfasında bulunan “Düzenle” seçeneği ile “Ürün Silme” sayfasına ulaşılmaktadır. Burada bulunan “Hesabı Sil” seçeneği altında bulunan “Hesabı Kapat ve Hesapla İlişkili Tüm Hizmetleri ve Bilgileri Sil” seçeneğine tıklayarak hesabınızı Google aracılığı ile tamamen kapatabilirsiniz.

Başarılı Blogger Nasıl Olunur?

Başarılı bir Blogger olmanın yolu araştırmacı ve özgün içerikler türetebilen kişilik olmaktan geçmektedir. Aynı zamanda toplumun ve odak noktasındaki kitlenin bilimsel ve toplumsal gelişimi göz önüne alınarak, uygun ve dikkat çekici, gündem ile içeriklendirilebilen ve eşsiz, etkileyici yazılar yazabilen bir kişilik olmanız gerekmektedir. Uzun süreli bilgisayar başında zaman geçirebilmeli fakat hiç bir dakikasını boş yere harcamamalı olan Blogger adaylarımız zorlu ve eğlenceli olan yoğun bir süreç sonrasında etkileyici yazıları ile gündeme şekil vermeye başlayabilir. Başarılı olamamaktan ve bilgilerinin daima sosyal ortamda kalmasından endişe edilmesine de gerek olmadan istediğiniz zaman Blogger Hesap Silme işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Letgo Hesap Silme
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar