Tüketici Hattı

Bursagaz Abonelik İptali

20.11.2019
4.021
Bursagaz Abonelik İptali

Aboneliğin iptal edilmesi için özel olarak Bursagaz sözleşmenizi fesih etmeniz gerekiyor. Bu faaliyetlerin günler süren bir yapısı bulunmadığı için, direkt olarak kurumun şubelerine gitmeniz yeterli olacaktır. Bu noktada müşterilerin kurum tarafından kendilerinden istenecek olan bilgiler doğrultusunda her bir bilgiyi doğru bir şekilde vermesi gerekecektir. Herhangi bir mağduriyet oluşmaması, Bursagaz aboneliğinin kapatılabilmesi amacıyla, aboneliği açtıran kişinin kendisi tarafından kuruma başvurulması zorunludur.

Bursagaz Abonelik Kapatma

Kimliğiyle birlikte gidecek olan abone, istenen bilgileri sağladığında zaten en kıs süre içerisinde iptalle ilgili çalışmaların gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. Hiçbir zaman için mağduriyet oluşmaması, tüm müşterilerin taleplerinin en geç 5 iş günü ardından sonuçlandırılması mümkün oluyor. Pek çok müşteri ise zaten anında geri ödeme tutarını alabiliyor olması nedeniyle, sözleşmenin fesih edilmesiyle birlikte aboneliğe dair herhangi bir sorunla karşılaşılmaksızın kullanıma devam edilebiliyor.

Bursagaz Aboneliği Nasıl İptal Edilir?

Bursagaz müşteri hizmetleriyle iletişime geçmek, abonelik iptaline dair detaylı bilgi almak ve süreci değerlendirmek için kurumla görüşülmesi yeterli olacaktır. Sürekli olarak kurumun belirlediği genel politikalar doğrultusunda randevu alınabilir ve sistemden yararlanılabilir.

İLGİLİ İÇERİK:   Arçelik Müşteri Hizmetleri

Herhangi bir sorun yaşanmaması ve direkt olarak Bursagaz ile iletişime geçildiğinde kimlik bilgileri ve diğer verilere dair tüm işlemlerin gerçekleştirilebilmesi hedefleniyor. Kimliğinizle birlikte Bursagaz binasına gittiğinizde, faturalarınızı ödedikten sonra iptalle ilgili talebinizi iletebilirsiniz. Bu işlemin ardından en geç 5 gün içinde aboneliğiniz iptal edilecektir.

Bursagaz Müşteri Hizmetleri

444 11 33 numaralı hat aracılığıyla müşteri hizmetlerine erişebilir, hafta içerisinde herhangi bir günde şubeye giderek aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Aboneliğin iptal edilmesi için kimliğinizle şubeye gitmeniz ve iptalle ilgili taleplerinizi ifade etmeniz yeterli olacaktır. Bu noktada herhangi bir problemle karşılaşılmaması ve özel olarak hizmet alınabilir olması için binlerce kişiye direkt olarak şube bünyesinde güncel abonelik iptal ödemeleri üzerinden ödeme yapılıyor. Müşterilerin ödeme yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Sadece Bursagaz tarafından abone olmak için başta alınan tutar, abonelik iptalinde geri verilebiliyor.

Bursagaz İletişim

Bursagaz ile ilgili herhangi bir sıkıntınız olması durumunda ulaşabileceğiniz Bursagaz iletişim numarası 444 11 33’dür. Bu numarayı arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Passolig İptal Ettirmek İstiyorum
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar