Tüketici Hattı

Evkur Müşteri Hizmetleri

28.08.2019
1.286
Evkur Müşteri Hizmetleri

Mobilyalar, beyaz eşyalar, akıllı telefonlar, televizyonlar ve bilgisayarlar da dahil olmak üzere pek çok ürünü bulunan Evkur tarafından Evkur müşteri hizmetleri ile müşterilere bilgi verilebiliyor. Kullanım durumları, garanti süreleri, teknik hizmetlerin nasıl alınabileceği ve genel olarak ödemelerin yapılmasına dair bilgiler de hiçbir problemle karşılaşılmaksızın değerlendirilebiliyor. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan Evkur resmi sitesine giriş yapabileceğiniz gibi, yirmi dört saat boyunca direkt olarak müşteri hizmetleri hattından da yararlanabilirsiniz.

Operatörlerin hafta içi ve hafta sonu binlerce kişiye anlık bilgi verebileceği, herkesin hızlı bir şekilde güncel verileri değerlendirebileceği şekilde yayın yapılmaya devam ediliyor. Türkçe dil seçeneğine ek olarak, 0 212 473 47 47 numaralı hattın aranması halinde direkt olarak İngilizce dil seçeneğiyle de bilgilere ulaşabilirsiniz.

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Direkt bağlantı kurulması ve güncel abonelik bilgilerinin ürünler ve hizmet sürecine uygun şekilde elde edilmesi için operatörler her zaman çalışmalarını sürdürüyorlar. Evkur direk bağlanma 2019 yılı içerisinde kullanıma sunulan telefon numarası aracılığıyla mobil cihazlardan yapılacak girişlerin de değerlendirmeye uygun hale gelmesi sağlanıyor. Evkur mağazalarının adresleri, hizmet saatleri, alınan ürünlerin iade edilmesi veya garanti kapsamında olup olmadıklarıyla ilgili bilgiler dahi direkt olarak aşağıdaki telefon numarasıyla öğrenilebilir. Her bir müşteriye kendi isteklerine göre bilgi verildiği için, hangi işlemi yapacaksanız buna uygun şekilde bilgi talebinde bulunmanız gerekiyor.

İLGİLİ İÇERİK:   Türk Telekom Tarife İptal Etme

Evkur Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; 0212 473 47 47

Evkur Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Evkur’da müşterilere yedi gün yirmi dört saat boyunca Türkiye genelinde tüm işlemleri herhangi bir problem olmaksızın, T.C. kimlik numaraları ve abonelik süreçlerine uygun şekilde değerlendirebilecekleri yayınlar yapılıyor. Evkur telefon numarası aracılığıyla bilgi alabileceğiniz gibi, yedi gün yirmi dört saat telefondan veya bilgisayardan online işlemler sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayede direkt bağlantı kurmak istediğiniz durumla ilgili sıkça sorulan soruları ve diğer durumları değerlendirme olanağına sahip olacaksınız. Türkçe, İngilizce ve diğer dil seçenekleriyle müşterilere sadece hangi istekleri bulunduğuna bağlı olarak güncel paylaşımlarda bulunulabiliyor.

Müşterilerin arıza durumlarında sadece online işlemler sayfasında genel s.s.s. bölümünden bilgi almak yerine, şubelere gitmeleri gerekmeksizin operatörlerle görüşerek bilgi almaları mümkün oluyor. Mobil cihazlardan veya bilgisayardan sisteme giriş yapabilir, alışverişlerinizin genel yapısına uygun şekilde detaylı bilgileri sadece şirketin belirttiği şekilde elde edebilirsiniz. Telefondan, tabletten veya bilgisayardan online işlemler sayfasına erişebilir, istediğiniz her zaman için ürünlerin fiyatları veya teknik hizmet süreçleri hakkında verilere ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Teknosa Müşteri Hizmetleri

Evkur Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Müşterilerin talep ettiği operatör bilgileri, herkes tarafından hem ödemelerin yapılması hem de tüm uygulamaların değerlendirmeye uygun hale gelmesi amacıyla verileri kullanıma sunma olanağı bulunuyor. Güvenlik ve gizlilik sorunları olmaksızın direkt olarak Evkur destek hattı ile iletişime geçebilir, mobil işlemleri herhangi bir ulaşım sorunuyla karşılaşmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Müşterilere özellikle banka verilerini değerlendirmeleri, sabit telefon numarasını arayarak erişmek istedikleri bilgilere ulaşmaları amacıyla hizmet veriliyor. Telefondan yapılacak aramalarda direkt olarak bir ürün için detayları öğrenebileceğiniz gibi, güvenlik ve abone gizliliğine dair bir sorun yaşamadan bilgilere erişme fırsatına sahip oluyorsunuz.

Kişisel bilgilerinizi vermenizin yanı sıra, almak istediğiniz hizmetle ilgili detayları da belirtme zorunluluğuna sahip olmanız, hizmet sürecini doğrudan etkileyebilecek bir yapıya sahiptir. Kişisel verilerin veya abonelikle ilgili verilerin doğru bir şekilde açıklanmamış olması halinde, müşterilerin güncel teknik destek başvurusunda bulunması veya iletişimi başarılı şekilde sağlaması mümkün olmayacaktır.

Evkur Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri; 0212 473 47 47

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar