Tüketici Hattı

Gittigidiyor Hesap Silme

03.05.2020
1.021
Gittigidiyor Hesap Silme

Türkiye’nin lider e-ticaret sitelerinden biri de Gittigidiyor isimli web sitesidir. Uzun yıllardır müşterilere hizmet sunan web sitesinde kurumsal ve bireysel satıcılar, birçok vatandaş ile buluşturulmaktadır. Birçok kişi, Gittigidiyor internet sitesinden farklı ürünleri satın almaktadır. Bu nedenle siteye üye olan birçok kişi bulunmaktadır. Web sitesinden memnun olan müşteriler olduğu gibi web sitesi hizmetlerini yetersiz bulan müşteriler de bulunmaktadır. Bazı müşteriler, farklı sebeplerden dolayı gittigidiyor hesap silme işlemleri yapmak istemektedir. Hesap silme işlemleri için takip edilmesi gereken adımlar bulunmaktadır.

Hesabı silmek için öncelikle web sitesi üzerinden siteye giriş yapılabilmesi gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifre bilgileri ile internet sitesine giriş yapıldıktan sonra, sistemde bulunan hesap kapatma sekmesi tercih edilebilir. Hesap kapatma sekmesini bulmak için internet sitesindeki menü tercih edilebilir. Hesap silme bölümüne giriş yapıldıktan sonra sistem kullanıcılardan hesap şifresini istemektedir. Hesap şifresi girildikten ve gerekli onay işlemleri yapıldıktan sonra ileriki adıma geçiş yapılabilir. Yeni adımda, müşterilerden hesap silme sebebi istenecektir. Hesap silme seçeneğinin belirtilmesinden ardından gittigidiyor hesap silme işlemi tamamlanacaktır.

Gittigidiyor Hesap Kapatma İşlemi

İLGİLİ İÇERİK:   VK Hesap Silme

Farklı nedenlerden ötürü Gittigidiyor web sitesindeki hesabını kapatmak isteyen kişiler, oldukça basit yöntemleri tercih edebilirler. Bilgisayar ve telefon gibi cihazlarla yapılacak işlemler için öncelikle kapatılmak istenilen hesabın bilgilerinin net olarak bilinmesi gerekmektedir. Hesap bilgilerini bilen kişiler için hesap kapatma işlemi çok daha kolay olacaktır. Hesap bilgilerini bilmeyen kişiler için ise farklı bir gittigidiyor hesap silme yöntemi bulunmaktadır. Bu tür kullanıcıların öncelikle hesap şifrelerini yenilemeleri gerekmektedir. Hesap şifre yenilenmesi için sisteme giriş bölümünde bulunan şifremi unuttun sekmesi tercih edilmelidir.

gittigidiyor hesap silme

Şifremi unuttum sekmesinde çeşitli bilgiler ile hesap şifresi yenilenebilmektedir. Genellikle hesap şifreleri kullanıcıların e-posta adreslerine ve telefon numaralarına gönderilmektedir. Hesap şifresini yenileyen kullanıcılar, hesaplarına giriş yaparak hesap silme işlemini rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Hesap silme işlemlerinde dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Hesabı silmeden önce bekleyen ürün işleminin olup olmadığı dikkatli bir şekilde kontrol edilmelidir. Hesap silindikten sonra hesaptaki bakiyeler ve işlemler iptal olabilecektir.

Gittigidiyor Üyelik Kapatma

Birçok web sitesinde üyelik açma seçeneği bulunduğu gibi üyeliği silme seçeneği de bulunmaktadır. Çeşitli nedenlerden dolayı hesaplarını silecek kişiler, bazı noktalara dikkat etmelidir. Hesap silme işlemi yapanlar, eski mail adresi ile tekrar hesap açma hakkına sahip değildir. Bu nedenle yeni hesap açmak isteyen kişilerin yeni bir mail adresine ihtiyacı olacaktır. Üyelik silme işlemlerinde geri dönüş gibi durumlar olmamaktadır.

İLGİLİ İÇERİK:   Linkedin Hesap Silme

Silinen üyelikler için herhangi bir kurtarma yapılamamaktadır. Gittigidiyor hesabını silen kişilerin hesabındaki tüm veriler de kalıcı olarak silinecektir. Tamamlanmamış işlem durumlarında sistem kullanıcıların üyelik iptali işlemine izin vermeyecektir. Gittigidiyor üyelik iptali hakkında net bilgi almak isteyen kişiler, firmanın internet sitesine giriş yapabilir. İnternet sitesinde üyelik iptali ve üyelik silmeyle ilgili gerekli bilgiler yer almaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar