Tüketici Hattı

Gittigidiyor Hesap Silme

17.11.2019
4.036
Gittigidiyor Hesap Silme

Gittigidiyor, üyeler için ürünlerin satışının yapılması veya satın alma işlemlerinin özel politikalara göre gerçekleştirilmesini sağlayan bir platformdur. Ülkemizdeki online satışın temsilcilerinden olan sistemde hesabınızın yıllar boyunca kalması ve sürekli olarak size sistemle ilgili bilgilerin gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir.

Gittigidiyor Üyelik İptali

Kişisel bilgileriniz veya hesap bilgilerinizle ilgili herhangi bir problemle karşılaşmamak için direkt olarak sistemi güvenli platformda değerlendirme olanağına sahipsiniz. Türkiye’nin dört bir yanında binlerce müşterinin ulaşabileceği şekilde sabit web sitesi adresinde öncelikle hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

Şifresi unutulmuş, giriş yapılmamış bir hesap için kullanıcı bilgilerinin silinmesini sağlayacak şekilde üyelik iptalinin yapılması mümkün olmayacaktır. Müşterilerin özellikle hesaplarını kullanım dışı bırakabilmesi için sistemi güvenli sayfa aracılığıyla kullanıcı adı ve şifrelerini girdikten sonra iptal için kullanmaları gerekiyor. Aksi taktirde kullanıcının sisteme erişmesi mümkün olmayacağı için giriş yapılmasını sağlayacak herhangi bir durum söz konusu değildir.

Özellikle bu noktada isteklerinizi karşılamayı hedefleyen kurum, rahatsızlık veriyor olması veya hesap verilerinizle ilgili sorun yaşattığını düşündürüyor olması halinde, hesap sahiplerine üyelik iptali hakkı da tanıyor. Böylece hesabınız kullanım dışı bırakılıyor ve sistemde aynı hesaba tekrar giriş yapmanız mümkün olmadığı gibi, Gittigidiyor.com bünyesinde “Bilgilerim” bölümünden hesap verilerine ulaşılması sağlanabiliyor.

İLGİLİ İÇERİK:   Digitürk Müşteri Hizmetleri

Gitti Gidiyor Hesabı Nasıl Silinir?

Gittigidiyor bünyesinde müşterilerin veya firmaların hesap silmesi için kullanabilecekleri panel birbirinden farklı değildir. Bilgilerin butona tıkladığınızda, hesap verilerinizi inceleyebilir ve direkt olarak hesabınızı kapatmak istemeniz durumunda bu alandaki üyeliğimi iptal et butonuna tıklamanız yeterli oluyor. Herhangi bir sorun yaşamamanız, direkt olarak istediğiniz zaman hesabınıza giriş yapmak yerine bu sistemden çıkmak istemeniz olumlu karşılanıyor.

Hangi gerekçeyle sitedeki hesabınızı silmek istediğinizi belirtmeniz, buna uygun bir şekilde hesabınızı silme için gerekli işlemleri gerçekleştirmeniz yeterli oluyor. Müşteriler tarafından hiçbir şekilde Gittigidiyor müşteri hizmetlerinin aranması gerekmiyor. Sistem tamamen firmaların ve üyelerin hesaplarına anında erişebilecekleri bir süreci ortaya çıkarıyor. Mağduriyet oluşmaması için ise zaten her bir talebin, gerekçeler bildirilerek karşılanması mümkün oluyor.

Ancak Eğer gittigidiyor iletişim merkezi ile görüşmek istiyorsanız;

Gittigidiyor İletişim

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar