Tüketici Hattı

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri


19.11.2019
1.716
Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu olan gittigidiyor müşteri hizmetleri ve telefon numarası ile hem satıcılara, hem de alıcılara 7/24 destek veriyor. Türkiye’de Pazar yeri olarak hizmet veren en büyük kuruluş olan gittigidiyor milyonlarca ürüne güvenli alışveriş özelliği ile sahip olmanızı sağlıyorken aynı zamanda her an yanınızda yer almayı da ihmal etmiyor. Sürekli olarak internet üzerinden alışveriş yapan ve alışveriş işlemlerinde gittigidiyor internet sitesini kullananlar için iletişim bilgileri aktarmak istiyoruz.

Gittigidiyor İletişim Bilgileri Güncel

Gittigidiyor iletişim bilgileri çeşitli nedenlerden dolayı belirli aralıklar ile değişiyor. Güncel gittigidiyor iletişim sayfası üzerinden her an yardım almak istiyorsanız aşağıdaki seçenekler üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Gitti Gidiyor İletişim Bilgileri Nedir?

Gittigidiyor bir Pazar yeri olarak hem ürün veya hizmet satan, hem de ürün veya hizmet alan kişilerin güvenli ödeme sistemine dahil olarak sorunsuz olarak alışveriş yapmasını sağlamaktadır. Bu denli güvenilir bir ortam içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız güncel bilgiler aşağıdaki şekildedir;

Gittigidiyor telefon numarası 0850 252 32 29’dur.

Gittigidiyor e-posta adresi bilgi@gittigidiyor.com’dur.

Gittigidiyor adresi; My Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746 Barbaros Mah., Ataşehir, İstanbul

gittigidiyor.com

Yukarıda yer almakta olan gittigidiyor iletişim kanalları üzerinden bilgi almak, bilgi vermek veya alışverişleriniz ile ilgili sorunlarda destek almak için 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Gittigidiyor Telefon Numarası 2019

Gittigidiyor telefon numarası 2019 yılında tüm alıcı ve satıcı işlemlerinde 7/24 destek vermeye devam ediyor. Gittigidiyor telefon numarası 0850 252 32 29 olarak güncellenir iken tüm aramalar ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Kullanmakta olduğunuz hattınızda yer almakta olan konuşma dakikaları ile Gittigidiyor 0850’li numarası üzerinden müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Gitti Gidiyor telefon numarası üzerinden çeşitli güvenlik nedeni ile gerçekleştirebileceğiniz işlemlerde kısıtlamalar var. Bunları müşteri temsilcileri sizlere aktarırken aynı zamanda sistem üzerinden nasıl yapacağınızı da aktarmaktalar.

Gittigidiyor Müşteri Hizmetleri

Gittigidiyor müşteri hizmetleri her an yanınızda ve sizlere her konuda destek sağlıyor. Alışverişlerinizde yaşayacağınız herhangi bir sorunda destek alabileceğiniz gibi gittigidiyor sitesine sunacağınız istek ve önerilerinizi de müşteri hizmetleri aracılığı ile aktarabilirsiniz.

Gittigidiyor müşteri hizmetlerine ulaşmak için yukarıda yer almakta olan iletişim bilgileri ile birlikte sistem içerisinde yer alan Bize Ulaşın bölümünü de kullanabilirsiniz. Bu menü oldukça gelişmiş özelliklere sahip ve anlık olarak yazılı bir şekilde bilgi almanızı sağlamaktadır. Gittigidiyor müşteri hizmetlerine bu alandan giriş yaptıktan sonra alıcı işlemleri, satıcı işlemleri, üyelik işlemleri ve ürün veya kullanıcı rapor et seçeneklerini kullanabilirsiniz. Yardım Merkezi üzerinde aynı zamanda daha önce yaşanan durumlar ile ilgili Sık Sorulan Soruların yanıtları da yer alıyor.

Gittigidiyor İletişim Numarası

Gittigidiyor müşteri hizmetlerine ulaşmanız gerekiyorsa ve telefon numarasına ihtiyacınız varsa gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası 0850 252 32 29’dur. 

İLGİLİ İÇERİK:   Papara Müşteri Hizmetleri
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Erdın özcan dedi ki:

    Spariş veedim parayıda aldınız ürün yok ürün kodu yok musterı hizmetleri yok nasıl boyle buyuk Bi sitenin uygulaması kotu olur anlamıyorum

    1. Nihat Salihoğlu dedi ki:

      Mayis aynda yapmis olduğum sipariş tarafima ulaşmadı . Siparisi iptal ettim bu sefer usret iadesi yapilmadi. Defalarca sorun bildirdi , maalesef ne geri dönüş yapildi ne ucret iadesi.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Para Kazanma Yolları