Tüketici Hattı

İzmirim Kart

27.01.2020
33.069
İzmirim Kart

ESHOT Genel Müdürlüğü tarafından tüm İzmir için özel olarak belirlenen kart sistemiyle hem metro hem de diğer araçlar üzerinden her türlü giriş işleminin yapılması mümkün oluyor. Ulaşım için özel ücretlendirmeden yararlanmak ve her zaman için ödemeleri kısa süre içerisinde yapmak amacıyla internet sitesini kullanmanız mümkün olacaktır.

Hem web sitesi bünyesinde yapılacak olan ödemelerde hem de duraklarda yer alan ESGOT ATM’leri aracılığıyla yapacağınız ödemelerde hiçbir sorun yaşamamanız sağlanıyor. Türkçe dil seçeneğiyle tüm detayları öğrenebilir, mağduriyet yaşamaksızın kartla veya nakit olarak yüklemeleri gerçekleştirebilirsiniz. Çok kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından, web sitesi olarak tanımlanan online.eshot.gov.tr/giris bünyesinde İzmirim kart bakiye sorgulama ve yükleme işlemleri yapılabiliyor.

ESHOT Bakiye Sorgulama

Hızlı ödeme yapmak ve bakiye sorgulayarak, gidiş geliş için yeterli bakiyeye sahip olup olmadığınızı öğrenmek artık çok daha kolaydır. Yedi gün yirmi dört saat boyunca sadece kart bilgilerinin sistemde girilmesi halinde bakiyenin ne kadar olduğuyla ilgili detaylı bilgiler alınabilecektir. TL yüklemek için özellikle akıllı kart numarasını vermeniz ve güvenlik kodu bilgilerinin verilmesi yeterli olacaktır.

İki bilgi aracılığıyla internet üzerinden mobil cihazlardan veya bilgisayardan giriş yapılabilecek şekilde hizmet alınabilir olması sağlanıyor. Bugüne kadar binlerce kişi için alt ve üst limitler doğrultusunda ödeme yapılması için hizmet verilmiştir. ESHOT bakiye sorgulama faaliyetleri de online.eshot.gov.tr/giris web sitesi bünyesinde alt kısımda yer alan sorgulama butonuna tıklandığında yapılabilecek bir yapıya sahiptir.

İLGİLİ İÇERİK:   Elektrik Abonelik İptali

İzmirim Kart Bakiye Sorgulama

İzmirim Kart Bakiye Sorgulama işleminde; Online sorgulamaların yapılması için binlerce kişinin sistemde istedikleri zaman kart üzerinden tek bir platformda incelemeyi gerçekleştirebilmesi amacıyla bilgiler isteniyor. Bu bilgiler arasında sadece güvenlik kodu ve kart numarası bilgileri bulunuyor. Bu nedenle her bir vatandaş her zaman için hangi durumlarda ödeme yapması gerektiğini ve hangi işlemi yapabileceğiniz duruma sahip olduğunuzu öğrenme fırsatına sahip oluyorsunuz.

İzmirim Kart Bakiye Yükleme Nasıl Yapılır?

Gün içerisinde özellikle de İzmirim kart bakiye sorgulama sayfasında Türk Lirası para birimiyle ödemelerinizi kredi kartıyla, banka kartıyla, ön ödemeli kartlarla da yapmanız sağlanıyor. Bu yöntemlerle 10 TL, 20 TL, 50 TL, 100 TL gibi tutarlarda da yüklemeniz kabul edileceği için, ortalama 1 dakika içerisinde yatırım talebiniz onaylanacaktır. Buna uygun şekilde hiçbir problem yaşanmaksızın resmi site bünyesinde para yükleme işlemlerinin gerçekleştirilmesi mümkün oluyor. izmirimkart bakiye sorgulama için ; online.eshot.gov.tr/

Kentkart Bakiye Sorgulama

Online ödeme işlemleri için Türkiye’de İzmir’in tüm ulaşım işlemlerinin tek bir kart bünyesinde yapılabilir hale gelmesi sağlanıyor. Türkçe olan sistemde kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmediği için, sadece kart numaranızı girmeniz dahi tüm işlemleri yapmanız için yeterli olacaktır.

İLGİLİ İÇERİK:   Parsel Sorgulama

Kentkart bakiye sorgulama işlemlerinde an itibariyle tüm şehir halkı tarafından güncel bilgilerin edinilebileceği şekilde online.eshot.gov.tr/giris sisteminde ödemeler kabul ediliyor. Hem bakiye sorgulamasının yapılabiliyor olması hem de tüm müşterilerin isteklerine uygun şekilde bakiye yapısına bağlı olarak yüklemelerin gerçekleştirilmesi için hizmet verilmeye devam ediliyor.

Bakiyenin sorgulanması için elektronik devlet kapısı veya ulaştırma bakanlığının web sitelerinden değil, sabit bir platform üzerinden yükleme yapma olanağınız bulunuyor. Tüm vatandaşların minimum ne kadar para yatırabileceği ve kartlarında ne kadar para bulunduğunu öğrenmeleri amacıyla yeni sayfa kurallarına uygun şekilde mutlaka kart numaralarını belirtmeleri gerekiyor. Ancak bu sayede kentkart bünyesinde bulunan parayla ilgili detaylara ulaşabilir, online yatırım yapılabilen web sitesinde detayları öğrenmek için sistem kurallarına uygun işlemleri gerçekleştirebilirler.

Kentkart Mobil Bakiye Sorgulama

Kentkart mobil bakiye sorgulama işlemini yine mobil cihazlarınızdan online olarak online.eshot.gov.tr/giris adresinden yapabilirsiniz. Ayrıca ilgili web sayfası üzerinde dolum detaylarınızı görebilir, bir yere gideceğinizde otobüs gelmeden öncesi için alarm kurabilir ve otobüs gelmeden örneğin 5 dakika önce alarmın çalmasını sağlayabilir ve otobüsü kaçırma tehlikesini ortadan kaldırabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar