Tüketici Hattı

Kahve Dünyası Franchising

10.03.2020
1.144
Kahve Dünyası Franchising

Kahve, çikolata, hamur işleri, lezzetli pasta dilimleri derken ürün seçeneğini her geçen gün arttırarak misafirlerine lezzetli yiyecek ve içecek deneyimleri sunan Kahve Dünyası, arkadaşlarınızla buluşup bir fincan kahve içerken sohbet edebileceğiniz, lezzetli kahveleri deneyimleyebileceğiniz bir kahve dükkanı olması yönüyle, sektöre adım atmak isteyenler için de iyi bir marka seçeneği olabilir.

Tüketicilerin gözünde güvenilir, kaliteli bir kahve zinciri profili yaratan Kahve Dünyası franchising’i alarak, siz de sektöre doğru yerden başlayabilirsiniz. Peki, Kahve Dünyası franchising almak için şartlar nelerdir? Kahve Dünyası franchise bedeli ne kadardır? Bu ünlü kahve zincirinin şubesini açmayı düşünüyorsanız, bu yazıda franchise koşulları, fiyatları ve detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hadi başlayalım!

Kahve Dünyası Franchise Koşulları

Kahve Dünyası Franchise Koşulları

Kar marjı %200 olarak gösterilen ve bayilik ücreti bulunduğunuz şehir ve mağaza büyüklüğüne göre değişiklik gösteren Kahve Dünyası, Türkiye’nin hemen her yerine franchise olanağı sunmaktadır.

Kurulduğu 2004 yılından bu yana yerli kahve evi olarak kurumsallaşan ve samimi atmosferi ile her gün çok sayıda müşterisini ağırlayan Kahve Dünyası, kahve çeşitliliğinin yanı sıra tatlı ve çikolataları ile de tercih ediliyor. “Kaliteli marka” algısına sahip olduğundan da, yatırımcılar Kahve Dünyası bayisi alma fikrine oldukça sıcak bakıyor.

İLGİLİ İÇERİK:   Watsons Franchising

Kahvenin, dünya ekonomisinde önemli bir yer tuttuğu düşünüldüğünde, Starbucks franchise alamayanlar ya da duyulmamış bir kahve zinciri kurmak istemeyenler için de Kahve Dünyası franchise fikri kulağa oldukça mantıklı geliyor. Türkiye’nin hızla büyüyen kahve markası, damak zevki yüksek kahve ve içecekleri ile yatırımınıza olumlu geri dönüşler almanız için önemli bir fırsat sunuyor. Peki, Kahve Dünyası’nın franchise koşulları nasıl?

Türkiye genelinde yüzlerce şubesi ile hizmet veren Kahve Dünyası’nın şubesini açabilmeniz için bazı kriterleri yerine getirmeniz gerekiyor. Örneğin, mağazanızın belirli büyüklükte olması, insan sirkülasyonunun olduğu bir noktada ya da alışveriş merkezinin içinde olması gibi önemli şartları var. İnternette, bununla ilgili çeşitli bilgiler bulabilirsiniz ancak kesin ve en doğru bilgi için firma ile doğrudan iletişime geçmenizi öneririz. Size verilecek kriterleri sağlamanız halinde, yüz yüze görüşmeleri gerçekleştirerek Kahve Dünyası bayilik alma fırsatına bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Kahve Dünyası Franchising Fiyatları

Yukarıda, Kahve Dünyası franchising hakkında bildiklerimizi sizinle paylaştık. Peki, fiyatlar ne durumda? Bildiğiniz üzere, Kahve Dünyası Türkiye’nin önde gelen ve hızla büyüyen kahve zincirlerinden biri. Durum böyle olunca, franchising alabilmeniz için de ciddi bir yatırım bütçesi ayırmanız ve bayilik açtıktan sonra da ayakta durabileceğinizi kanıtlayacağınız bir birikiminiz olması firma tarafından dikkat edilen detaylardan biri.

İLGİLİ İÇERİK:   Starbucks Franchising

İsim hakkı ücreti hakkında da internette net bir bilgi bulunmuyor. Bununla ilgili de yine en doğru bilgiyi firmanın kendisi ile görüşerek alabilirsiniz. Ancak, sıradan bir kahve zincirinin bayilik ücreti bile 200-300 bin TL olduğu düşünüldüğünde, Kahve Dünyası için daha büyük rakamları düşünmeniz gerektiğini de unutmayın.

Kahve Dünyası Franchising Bedeli

Kahve Dünyası Franchising bedeli, sıradan bir yatırımcının bütçesini zorlayabilir. Yine de, franchise koşullarını yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız, firma ile yüz yüze görüşmeler yaparak tüm ücretler hakkında detaylı bilgi sahibi olarak bir bütçe planlaması yapabilir ve kararınızı ona göre verebilirsiniz. Franchising bedelinin bütçenizi aştığını düşünüyorsanız, daha küçük çaplı ve henüz büyüme yolunda giden kahve zinciri  markalarının franchising ağına dahil olmayı da düşünebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar