Tüketici Hattı

Kamil Koç Bilet İptal

15.09.2019
20.676
Kamil Koç Bilet İptal

Türkiye’nin en büyük otobüs firmaları arasında yer alan ve 1926 yılından bu yana kaliteli hizmetler veren Kamil Koç, yolcularına çeşitli imkanlar sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak sektörde kalıcı bir etki yaratmayı başaran Kamil Koç çeşitli özellikler ve imkanları yolcularına sunmaktadır. Bu imkanların başında da sık sık sorunlar yaşanabilen bilet iptal etme işlemleri geliyor. Kamil Koç bilet iptal etme işlemlerinde diğer firmaların aksine çeşitli şartların oluşması durumunda imkan sağlıyor.

Türkiye’de sadece otobüs firmaları arasında değil tüm sektörler arasındaki en büyük 500 firma listesinde de kendine yer bulmakta olan Kamil Koç, çeşitli online işlemler gerçekleştirebileceğiniz uygulamalara da yer veriyor.

Kamil Koç Bilet İptal Etme Nasıl Yapılır?

Kamil koç bilet iptal etmek istiyorsanız öncelikle online olarak internet sitesi üzerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Biletinizi gişelerden veya internet sitesi üzerinden almış olmanız fark etmeksizin Kamil Koç sizlere biletinizi iptal etme ve iade etme hakkı sunmaktadır.

İLGİLİ İÇERİK:   Türk Telekom Tarife İptal Etme

Kamil Koç bilet iptal etme için tek şart ise seyahat saatinden 6 saat önce bu işlemi gerçekleştirmiş olmanız gerektiğidir. Çeşitli nedenlerden dolayı seyahat saatinden 6 saat öncesinde yapılmayan iptal veya iade işlemleri Kamil Koç tarafından işleme alınmamakta.

Kamil Koç Bilet İptal ve İade Nereden Yapılır?

Kamil Koç firmasından almış olduğunuz firmayı iptal ve iade edebilmek için üç farklı yola başvurabilirsiniz. Kamil Koç Bilet İptali için başvurabileceğiniz kanallar şu şekildedir;

  • Kamil Koç İnternet Sitesi
  • Kamil Koç Acenteleri
  • 444 0 562 Çağrı Merkezi

Kamil Koç Bilet İade Nasıl Yapılır?

Kamil Koç bilet iade işlemini yukarıdaki kanallar aracılığı ile gerçekleştirdikten sonra kullandığınız yönteme göre paranızı iade alabilirsiniz. Eğer otobüs biletini internet üzerinden aldı iseniz 48 saat ile 72 saat arasında kullanmış olduğunuz kartınıza Kamil Koç tarafından ücret iadesi gerçekleştirilecektir.

Eğer biletinizi herhangi bir otogardaki Kamil Koç gişelerinden veya farklı yerlerde yer almakta olan yetkili Kamil Koç acentelerinden aldı iseniz buradan bileti ibraz ederek ücretinizi iade alabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar