Tüketici Hattı

Kariyer Net Hesap Silme

05.05.2020
800
Kariyer Net Hesap Silme

İşveren ve iş arayanların tek bir platformda buluşmasını sağlayan internet sitesi kariyer nettir. Bu site sayesinde işverenler aradıkları eleman için detaylıca ilan verebilmektedir. Aynı şekilde iş arayanlarda CV’lerini özel olarak oluşturdukları profillere yükleyerek istedikleri ilanlara kolaylıkla başvuru yapabilmektedir. Kariyer net sitesine çok sayıda işveren ve iş arayan kişinin aktif üyelikleri bulunmaktadır. Aradığınız işi bulmuş iseniz veya istediğiniz gibi iş bulamamış iseniz bu platformdan ayrılmak isteyebilirsiniz. Kariyer net hesap silme işlemleri ile hemen hesabınızı silebilirsiniz.

Kariyer net hesabınızı sildikten sonra artık sitede olan ilanları göremeyecek ve doğal olarak sizde ilan veremeyeceksiniz. Eğer tekrar bu siteyi kullanmak isterseniz baştan üye olmanız gerekmektedir.

Kariyer net hesap silme

Kariyer Net Hesap Silme İşlemleri

Kesin olarak karar vermiş iseniz kariyer net üyelik silme işlemleri için sırası ile bazı uygulamaları eksiksiz olarak yapmanız gerekmektedir. Tüm işlemleri sırası ile yaptıktan sonra üyeliğinizi silmiş olacaksınız.

  • İlk olarak silmek istediğiniz hesabınıza giriş yapmalısınız.
  • Giriş işleminin ardından açılan ekranda sağ üst köşede yer alan hesap adınızın hemen yanında aşağı yöne bakan bir ok işareti göreceksiniz. Oku tıklayınız ve açılan pencereden yardım seçeneğini tıklayınız.
  • Yardım için açılan pencerede ‘ Tüm sıkça sorulan sorular’ yazdığını göreceksiniz. Tıklayınız. Açılan bu sayfa içerisinde ‘üyelikten nasıl ayrılırım?’ sorusunu göreceksiniz. Bu soruyu seçtiğiniz zaman hemen alt kısımda hesabımı silmek istiyorum alanını tıklayınız.
  • Yeni açılan sayfa Kariyer net hesap silme işlemlerini yapacağınız sayfa olarak ekranınızda açılacaktır.
  • Açılan sayfada hesabı silmek istediğinizden emin misiniz, hesabı silince neler olacağı gibi ufak bilgilendirmeler yer almaktadır. Alt tarafta ise ‘Evet silmek istiyorum’ ve ‘ Silmekten vazgeçtim, geri dön’ seçenekleri çıkmaktadır.
  • Evet, Silmek istiyorum bölümünü seçmeniz gerekmektedir.
  • Şimdi ekranınızda bu hesabı neden silmek istediğinizi soran bir pencere açılacak ve alt alta sıralanmış pek çok sebep göreceksiniz. En altta ise ‘ Hesabını sil’ bulunmaktadır. Geçerli nedeninizi seçtikten sonra ‘ Hesabımı sil’ alanını seçiniz. Eğer listede sizin için geçerli olan neden yok ise diğer seçeneğini seçerek açılan pencereye özel olarak nedeni yazmanız gerekmektedir.
  • Onayı vermenizin ardından hesabınızın silindiğine dair bir bilgilendirmeyi hemen ekranınızda göreceksiniz. Artık bu platformda üyeliğiniz bulunmamaktadır.
  • Hesabınızı silmenin bir diğer yolu da bazı sitelerde paylaşılan hesap silme sayfasına sizi direk yönlendiren linktir. Ancak yine sıralanan bu işlemleri yapmanız gerekmektedir. Aksi halde hesap silme işleminiz gerçekleşmemiş olacaktır.
İLGİLİ İÇERİK:   Tinder Hesap Silme

Hesabımdaki Bilgiler Ne Olacak?

Kariyer net kişilerin kendi istekleri ile üye oldukları ve istedikleri zaman ayrılabildikleri bir platformdur. Kariyer net üyelik silme işlemlerinizin ardından profilinizde olan her şey ve başvurularınızın tamamı silinmektedir. Yani hesabı sil onayının ardından kişisel olarak bilgilerinizden vs. geriye hiçbir şey kalmamaktadır. Eğer tekrar bu platformda yer almak isterseniz en baştan tüm bilgilerinizi tek tek girmeniz gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar