Tüketici Hattı

Kwai Hesap Silme

15.05.2020
2.945
Kwai Hesap Silme

Kwai dünya genelinde oldukça fazla kullanılan video paylaşım uygulamasıdır. Aktif olarak ortalama 700 milyon kadar kullanıcısı sürekli olarak videolarını paylaşmaktadır. Kwai ülkemizde de oldukça fazla ilgi görmeye başlayan uygulamalardan olmayı başarmıştır. Bu uygulama ile fotoğraf, video ve beğendiğiniz müziklerin paylaşımını yapabilmektesiniz. Hatta anlık videolar çekerek, istediğiniz gibi farklı filtreler uygulayarak çok sayıda kullanıcı ile paylaşabileceğiniz sosyal paylaşım ağında çok keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bu platform üzerinde paylaşımlarınız dünyanın her yerinde çok sayıda kişi tarafından ilgi görebilir. Bu sayede binlerce takipçi sağlamış olursunuz. Elbette bu renkli dünyadan sıkılarak bu uygulamayı silmek isteyebilirsiniz.  Kwai hesap silme işlemleri için birkaç basit adımı sırası ile uygulamanız yeterli olmaktadır.

Kwai kullanıcıları bu uygulamaya sadece e posta adresleri ile üye olmaktadır. Başka sosyal paylaşım ağlarındaki gibi telefon numaranızı kullanmanıza gerek yoktur. Platformdan ayrılmadan önce mutlaka yedeklemeniz gereken her şeyi yedeklemeyi unutmayınız.

Kwai hesap silme

Kwai Hesap Silme Aşamaları

Artık dünya genelinde çok popüler olan bu uygulamayı kullanmak istemiyorsanız veya başka gerekçeler ile bu platformdan ayrılmak istiyorsanız sırasıyla Kwai hesap silme aşamalarını takip etmelisiniz. Bu sayede birkaç dakika içerisinde işlemleri tamamlamış olacaksınız.

  • İlk olarak uygulamaya giriş yapınız.
  • Sonra hemen sol üst kısımda üç tane alt alta çizgi göreceksiniz. Bu alanı tıklayınız.
  • Şimdi ekranınızda ayarlar penceresini görmektesiniz.
  • Ayarlar sayfasında ‘Geri Bildirim ve Yardım’ seçeneğine gelerek tıklayınız.
  • Ekranınıza açılan yeni sayfada ‘ Geri Bildirim’ bölümünü seçiniz.
  • Şimdi ekranınızda yeni bir pencere açılacaktır. Açılan bu pencerede alt kısma doğru ilerleyiniz. Altta ‘ Hesabı Sil’ bölümü bulunmaktadır. Bu alana gelerek tıklayınız.
  • Günümüzde pek çok uygulamada olduğu gibi Kwai ’de neden hesabı silmek istediğinizi anlamak için bazı nedenleri sıralamaktadır.
  • Bu bölümde kendiniz için geçerli olan nedeni seçiniz. ,
  • Şimdi ekranınızda açılan pencereden ‘hesabı sil’ onayı olan bölümü tıklayınız. Sırası ile uyguladığınız bu işlemler sonucunda artık Kwai hesabınızı sildiniz.
İLGİLİ İÇERİK:   Kariyer Net Hesap Silme

Kwai Hesap Silme Sonrası

Kullanıcıların Kwai hesap silmeonayının ardından sayfalarında bulunan her şeyin tamamen silindiğini bilmesi gerekmektedir. Yani size ait olan video, fotoğraf, müzik ne var ise onayınızın ardından tamamını silmiş olmaktasınız. Son dönem uygulamalarda kullanıcılar hesabı sil onayı verdikten sonra hemen hesabı kapatmamak gibi bir durum söz konusu olmaktadır. Kwai sosyal video paylaşım platformunda ise kullanıcı silmeye onay verdikten sonra hesap tam olarak 72 saat pasifivize edilerek bekletilmektedir. Eğer kullanıcı 72 saat içinde karar değiştirip tekrar uygulamaya giriş yapar ise yine kendi sayfasına ulaşabilmektedir. Ancak platformu tekrar kullanamayacağınızdan kesin emin iseniz 72 saat kesinlikle giriş yapmayınız ki hesabınız kapatılsın eğer giriş yaparsanız hesap aktif olarak platformda yer alamaya devam edecektir. Bir diğer en önemli nokta ise sildiğiniz hesap için kullandığınız e posta adresiniz ile tekrar maalesef üye olamamaktasınız. Tekrar Kwai kullanmak isterseniz yeni bir e posta ile en baştan üye olmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar