Tüketici Hattı

Letgo Hesap Silme

06.05.2020
739
Letgo Hesap Silme

İnternet hayatımızın merkezinde yer almaktadır. Elektronik aletler başta olmak üzere pek çok ürün için her gün yeni ilanlar yayınlanmaktadır. Bu tür ilanların paylaşıldığı Letgo’yu ise herhangi bir aracı olmadan çok çeşitli ürünlerin bulunabilmesidir.  2016 yılında kurulmuştur ve yoğun bir ilgi görmektedir. Evinizde ya da ofisinizde kullanmadığınız ve işinize yaramadığınızı düşündüğünüz her şeyi satabilirsiniz. Özellik ile aktif bir şekilde kullanıldığı için dikkatleri üzerine çelmektedir.  Letgo üzerinden bir şey satabilmek için iki seçenek bulunmaktadır.

İnternet sayfasından girerek üye kaydını oluşturmak veya mobil uygulamasını cep telefonuna indirerek üye olabilirsiniz. Daha sonra eşyaların resimlerini çekerek yükleyebilirsiniz. Satış işlemi tamamlandıktan sonra veya uygulamadan çıkmak istediğinizde Letgo hesap silme işlemini yapmanız gerekmektedir. Letgo hem bilgisayar hem de cep telefonu üzerinden kullanıldığı için silme işlemlerinde farklılıklar olmaktadır.

Bilgisayar Üzerinden Letgo Hesabı Silinmesi

Bilgisayar üzerinden Letgo hesap silme işlemi için öncelik ile siteye girmelisiniz. Daha sonra adınız ve şifreniz ile hesabınıza giriş yapınız. Bu adımdan sonra karşınıza gelen ekranda sağ tarafta bulunan Letgo hakkında bölümüne girin. Bu bölümde yer alan yardımı seçtikten sonra karşınıza bir ekran gelecek.

İLGİLİ İÇERİK:   Outlook Kapatma

Bu ekranın en alt kısmında teknik destek ve hata raporu bölümü yer almaktadır. Bu sekmeye tıklayarak e-posta adresini yazarak sana nasıl yardımcı olabilirim başlığının altında yer alan hesabımla ilgili sorun varı seçiniz. Daha sonra ise altta bir kutu daha çıkacaktır. Bu kutu içerisine ise bazı cümleler yer almaktadır. Bu ifadeler arasında Letgo hesabımı silmek istiyorumu seçmelisiniz.

Letgo hesap silme

Bu adımlar eksiksiz ve tam bir şekilde tamamlandıktan sonra göndere basarak işlem tamamlanmış olmaktadır. İsteğiniz bu birimde çalışan kişilere ulaştıktan sonra mail adresinize dönüş yapılacaktır. Bu maile ise cevap olarak profilinizin kalıcı olarak silinmesini istemenizi soru ya da cümle şeklinde yanıtlayabilirsiniz. Bu yanıttan sonra hesabınız silinmiş olmaktadır. Eğer bir daha uygulamaya girmek isterseniz yeniden üye olmanız gerekecektir.

Cep Telefonu Üzerinden Letgo Hesabı Silinmesi

Letgo daha çok cep telefonuna indirilen uygulamalar üzerinden kullanılmaktadır. Telefon üzerinden Letgo hesap silme işlemi için ilk önce uygulamaya girmelisiniz. Hesabınızın açık olup olmadığını kontrol edin. Eğer kapalı ise adınızı ve şifrenizi yaparak giriş yapınız. Karşınıza gelecek ekranda Letgo profiliniz yer alacaktır. Sağ üst köşede yer alan dişli şeklindeki sekmeyi seçiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   VK Hesap Silme

Karşınıza gelen ekran üzerinde yardımı seçtikten sonra bazı sekmeler sıralanacaktır. Bu sekmelerin en altında teknik destek ve hata raporuna girdiğiniz zaman bir bağlantı göreceksiniz. Bağlantıya girerek destek birimine ulaşabileceğiniz bir form açılacaktır. Bu form içerisinde konu olarak profil düzenle ve sil olarak belirtiniz. Hemen altındaki kutuya ise hesabımın kapanmasını istediğinizi yazarak göndere basınız. Çok kısa bir süre içerisinde hesabınız silinmiş olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar