Tüketici Hattı

Mado Franchising

17.03.2020
1.443
Mado Franchising

1992 yılında Caddebostan’da hizmete giren ilk mağazasını açtıktan sonra, Türkiye’nin pek çok farklı noktasındaki şubeleri ile yoluna devam eden Mado, ülke genelinde cafe dondurmacılığına geçişte öncü firmalardan biri olmuştur. Dondurmanın sadece yaz mevsiminde olmasının dışına çıkılarak, mevsimsiz bir tatlı seçeneği olmasında önemli bir adım atan Mado, dondurmanın yanı sıra pasta, sütlü tatlı, şerbetli tatlı gibi diğer tatlı seçenekleri ve lezzetli içecek alternatifleri ile de zengin bir menüye sahiptir. Sunum zenginliği ile Mado, zaman içinde farklı taleplere de cevap verir haline gelmiş ve şube modeline geçen firmalardan biri olmuştur.

Mado markasının belirli bir süre ve belirli koşullar içinde, firmanın desteği ve belirli bir bedel karşılığında, markanın kullanılmasına izin vererek iş ortaklığına geçilmesine izin vermektedir. Uzun bir süredir sektörde başarılı olan bir markaya yatırım yapmak, sektörde başarı şansınızı arttırabilir.

Ayrıca, markanın sürekli olarak yaptığı geliştirme çabalarından, şube olarak sizin de yararlanmanız mümkündür. Peki, Mado franchise koşulları nelerdir? Franchise bedeli için ne kadar ödemeniz gerekmektedir? Bir Mado şubesi açmayı planlıyorsanız, franchising koşulları ve fiyatlar hakkında bu yazıda bilgi sahibi olabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   SGK Sorgulama

Mado Franchise Koşulları

Pazarın lider markalarından biri olan Mado ailesine dahil olmak ve bir Mado şubesi ile sektöre giriş yapmak; bilgi ve birikimden, kaliteli hizmet ve servisten, pazar sürekliliğinden, dondurma pazarındaki büyüme potansiyelinden, markanın gücü ve güvenirliğinden ve eğitim desteğinden yararlanmanızı sağlar. Tabi, her büyük marka gibi Mado’nun da bazı franchise koşulları bulunmaktadır.

Kendi işinizin sahibi olmak, Mado uzmanlığında işletmenizin riskinizin azalması, firmanın büyük ağı sayesinde zengin insan ilişkilerine sahip olmak gibi avantajları ile Mado franchising sistemine dahil olmak için;

  • Girişimci bir ruha sahip olmanız,
  • Finansal yönetim ve insan yönetimi konularında tecrübe sahibi olmanız,
  • Zamanınızın ve gücünüzün büyük bir bölümünü işletmenizin yönetimi için harcama olanağınızın olması,
  • Markanın gerektirdiği gerekli finansal olanakları sağlamanız,
  • Başarılı bir iş tecrübesine sahip olmanız gerekmektedir.

Mado, franchise verdiği işletmelere; mal ve hizmet standardını sağlama, doğru mekan seçimi, personellerin işe alımı, danışma ve bilgi, lokal ve genel pazarlama desteği sunmaktadır. Ayrıca, ürünlerin ve ekipmanların sürekli güncellenmesi konusunda da destek sağlamaktadır. Mado franchising almak istiyorsanız, firmanın resmi internet adresine giriş yaptıktan sonra Franchising < Franchising Başvuru Formu adımlarını takip etmeniz gerekmektedir. Buradan, formu doldurarak firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Franchise Veren Firmalar ve Fiyatları

Mado Franchising Fiyatları

Türkiye’de pek çok farklı şehirde bulunan şubesinin dışında Mado; Birleşik Arap Emirlikleri, Güney Kore, Hong Kong gibi ülke sınırları dışında artan şubeleri ile de ağını her geçen gün genişletmektedir.

  • Minimum 150 metrekarelik dükkan,
  • Tercihen cadde üzeri
  • Teras ve bahçe alanı
  • En az 8 metrelik bir ön cephe
  • Sektörde tecrübe

koşullarını yerine getirmeniz ve 250 bin Dolarlık yatırım maliyetini sağlamanız durumunda, Mado’nun bayilik sistemine başvuruda bulunabilirsiniz.

Mado Franchising Bedeli

Mado franchising başvurusu yapabilmeniz için, minimum 700 bin TL’lik sermaye yatırımınız olması gerekmektedir. Fiyat, ilk bakışta yüksek gibi görünse de, açıldığınız ilk günden itibaren yüksek müşteri potansiyeli fırsatı sunduğundan, girişimciler için çok iyi bir fırsat olabilir!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar