Tüketici Hattı

Modacruz Hesap Silme

17.05.2020
691
Modacruz Hesap Silme

Modacruz kadınların moda namına her şeyi bulabilecekleri özel bir platformdur. Bu platform sayesinde kadınlar hem modaya dair yeni bilgiler öğrenirken hem de kolayca sosyalleşebilmektedirler. Modacruz sayesinde kadınlar sıfır veya ikinci el kıyafetlerinin satışını da yapabilmektedir. Platform üzerinden pek çok markaya ait ürünleri de kolaylıkla bulunabilmektedir. Modacruz kadınların biraz daha özgür bir şekilde hareket etmeleri için hizmet veriyor. Bu uygulama ile alıcı ve satıcı olan her iki tarafında korunmasına yönelik özel adımları bulunmaktadır. Modanın nabzını tutan bu platformdan çeşitli nedenler ile ayrılmak isteyebilirsiniz. Bunun için sadece Modacruz hesap silme işlemlerini sırası ile uygulamanız gerekmektedir.

Moda konusunda ufuklar açan ve her türlü ürün için alma ve satma imkânı sunan bu platform sayesinde kadınlar oldukça fazla fayda sağlamaktadır. Elbette ki bazen sıkılmışlık bazen aradığını bulamamak gibi nedenler ile bu tarz platformlardan ayrılmak isteyebilirsiniz. Bunun için sadece birkaç dakika ayırarak sırası ile gerekli işlemleri yapmanız gerekmektedir.

 Modacruz hesap silme

Modacruz Hesap Silme İşlemleri

Kullanıcılar için Modacruz hesap silme işlemleri birkaç farklı seçenek içermektedir. Sizin için en kolay olan yöntemi tercih ederek hesabınızı kolaylıkla silebilirsiniz.

Hesap silme için ilk yöntem;

  • Modacruz uygulamasına giriş yapınız.
  • Giriş yaptıktan sonra destek bölümüne giriniz.
  • Buradan sayfa yetkililerine mesaj yolu ile ulaşarak hesabınızı kapatmak istediğinizi belirtebilmektesiniz. Genellikle bu başvuruya iki iş günü içinde cevap verilmekte ve hesap silinmektedir.
İLGİLİ İÇERİK:   Kariyer Net Hesap Silme

Modacruz hesabınızı uygulama üzerinden talep gönder seçeneği ile de yapabilmektesiniz. Yine ilgili alanlara hesabı kapatmak istediğinizi yazarak talebinizi sayfa yetkililerine iletmiş oluyorsunuz.

Bu iki yöntemi denediniz cevap gelmedi veya daha farklı bir yöntem denemek isterseniz;

  • Modacruz uygulamasına ilk olarak üye olurken kullandığınız mail hesabınız ile sayfanın mail hesabına durumu anlatan bir mail göndermeniz yeterli olmaktadır. Bu mailinizde gerekli bilgilerin olmasına dikkat ediniz ki Modacruz destek ekibi size en geç iki iş günü içerisinde dönüş yapacaktır.
  • Mail göndermek her zaman çok daha kısa sürede cevap almanızı sağlamaktadır bunu unutmayınız.

Tüm bu yöntemleri deneyi bir karşılık almadınız veya her şey çok daha kısa sürede olsun isteseniz birde şikâyet sayfalarını kullanarak sıkıntınızı yazabilirsiniz. Yine çok hızlı bir şekilde dönüş alarak sayfanızı kapatma şansınız olmaktadır.

Modacruz için bilmeniz gereken en önemli nokta bu sayfa için üyelik iptali için link vs. bulunmuyor. Direk olarak sayfa yetkililerine ulaşmanız gerekmektedir. Bunun içinde sayfa destek kısımlarını kullanmanız gerekmektedir.

İLGİLİ İÇERİK:   Kwai Hesap Silme

Hesap Silindikten Sonra

Kullanıcılar için Modacruz hesap silme işlemleri tamamlanmadan evvel sayfanızda kişisel her şeyinizi silmeniz gerekmektedir. Sonra talebiniz değerlendirildiğinde hemen hesabınız silinmektedir. Bu uygulamada bir neden belirmenize hiç gerek olmadan hesabınızı kapatabiliyorsunuz. Bu uygulamada hesabı askıya almak gibi bir uygulama söz konusu olmamaktadır. Eğer platforma yeniden dönmek isterseniz tekrar en baştan tüm üyelik işlemlerini yapmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar