Tüketici Hattı

Mynet Hesap Silme Nasıl Yapılır?

18.05.2020
1.118
Mynet Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Ülkemizin ilk Türkçe internet sitesi olma özelliği taşıyan Mynet 1999 yılında kuruldu. Türkçe olması ve içeriğinin zengin olması siteye olan ilgiyi artırdı. Zamanla daha farklı Türkçe siteler kurulmuş olmasına rağmen Mynetpopülaritesini korudu. Günümüzde 16 milyonu aşkın kullanıcısı bulunmaktadır. Milyonlarca kişinin kullanıcısı olduğu sitede hesabı olup silmek isteyenler çıkabilir. Mynet hesap silme işlemini gerçekleştirebilmek için saatler harcamaya gerek yok. Birkaç adımda hesap silme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Ülkemizin ve dünyanın en fazla ziyaret edilen sitelerinden biri olan Mynet, ülkemizin en büyük internet platformlarının başında yer almaktadır. Kullanıcılarının internetteki işlemlerini kolay, eğlenceli ve pratik bir şekilde yapabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Kolay kullanım tasarımı sayesinde uzun yıllardır varlığını sürdürmekte ve kullanıcıları tarafından beğenilmektedir.

MynetHesap Silmeden Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Rakip tanımayan Mynet içerisinde yirmiden fazla servis bulunmaktadır. Bu servislerin en fazla kullanılanları arasında finans, spor, kadın, sağlık, magazin, oyun, haber ve sinema gelmektedir. Mynet’in birçok servisi ücretsizdir. Üyelik alanlara platform ekstra özellikler yükleyerek daha geniş ve detaylı hizmet almalarını sağlar.

İLGİLİ İÇERİK:   Tinder Hesap Silme

Mynet hesap silme

Kişi üyelik aldıktan ve hesap açtıktan sonra çeşitli nedenlerle hesabını kapatmak isteyebilir. Mynet hesap silme gerçekleştirildiğinde hesaptaki bütün bilgiler silinir. Hesabında önemli bilgi ve belgeler bulunan kişilerin hesabını silmeden önce bu belgeleri alması gerekir. Bilgiler alınıp başka bir yere kaydedilmezse bir daha ulaşmak mümkün olmayacaktır. Mynet üzerinden görüşülen kişiler olabilir. Hesap kapatma işlemini yapmadan önce bu kişilerle bağlantının kopmaması için yeni iletişim bilgileri paylaşılmalı. Hesap silindiğinde bütün iletişim bilgileri yok olacaktır.

MynetHesap Silme Yöntemleri

Ülkemizde en fazla kullanılan internet platformlarından biri olan Mynet, 2 Temmuz 2019 tarihine kadar tamamen ücretsizdi. Fakat bu tarihten itibaren paralı olarak kullanılmaya başlandı. Yemek, oyun, haber, spor, magazin, bakım, sinema ve eğitim gibi çok sayıda alanda hizmet veren platformda binlerce kişinin hesabı vardı. Hesabı olup yeni durumla birlikte para ödemek istemeyenler hesaplarını kapatmalıdır. Mynet hesap silme için 3 farklı yöntem bulunmakta. Bunlar;

  1. Müşteri hizmetleri telefonla aranarak hesap kapatılabilir. Mynet hesabı kapatılmadığı müddetçe kullanılmaya devam edilir. Ücretlendirme de aynı şekilde devamlılık gösterecektir. Ücret ödemek istemeyenler 0 212 328 15 15 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak hesabını kapatmalıdır. Hesap katıldığında veya silindiğinde satın alınan oyun, mail gibi hizmetlerin hepsi kapanacağından ücretle alınan hizmetler bitinceye kadar beklenmesi tavsiye edilir.
  2. Bilgisayara üzerinden hesap kapatılabilir. Mynet hesabının silinmesi için https://uyeler.mynet.com/login/?loginRequestingURL=mainpage&formname=member linkine tıklanması gerekir. Tıklandığında mynet oturumu açılır. Oturumda hesap kapatma bölümüne tıklanır. Hangi sebepten silme talep edildiği yazılır. Şifre girildiği andan itibaren artık hesap kullanılmaz olur.
  3. Mobil cihazlar üzerinden hesap kapatılabilir. Mobil cihazlardan da https://uyeler.mynet.com/login/?loginRequestingURL=mainpage&formname=member linki tıklanmalıdır. Hesaba giriş yapıldıktan sonra yukarıdaki işlemler aynen tekrarlanır. Mobil cihazlar ile bilgisayar üzerinden hesap silme için aynı işlemler yapılır.
İLGİLİ İÇERİK:   Papara Hesap Kapatma

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar