Tüketici Hattı

Netflix İptal Etme

19.01.2020
1.266
Netflix İptal Etme

İptal edilecek olan üyelik işlemleri için güvenli ve ulaşıma uygun durumda olan platformu, kendi uygulaması aracılığıyla yönetmeniz de mümkündür. Bu süreçte müşteri memnuniyetine dikkat eden bir kurum olmasından ötürü tamamen sistemin hesabım alanına yönelik özel işlemlerle, birkaç saniye içerisinde iptal etme olanağınız bulunmaktadır.

Hesabınızın kaç aylık üyeliğinin bulunduğu fark etmeksizin, iptal faaliyetlerini de güvenli ve kişisel bilgileriniz gerekmeksizin Netflix hesabınıza erişerek kapatabilirsiniz. SMS yoluyla veya internetsiz bir şekilde sistemdeki kaydınızın silinmesi gibi bir durum mümkün değildir. Bundan ötürü özellikle de iptal faaliyetlerinde binlerce müşterinin talebine uygun şekilde süreci, “Üyeliğimi iptal et” butonuna tıkladığınız an sonlandırmış olmaktasınız.

Netflix Üyelik İptal Etme

Aboneliğinizin son fatura dönemi göz önünde bulundurularak, yeni bir fatura ödemesi yapılması gerekmeksizin iptal faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Kişisel verileriniz yerine, e- posta adresiniz ve şifreniz üzerinden girdiğiniz sistemde tüm verilerinizin silinmesi söz konusu değildir. Aboneliğinizi yeniden aktifleştirmek istediğinizde, hesabınızda favoriler arasında yer verdiğiniz dizi ile filmlerin tümünü aynı şekilde bulma fırsatına sahipsiniz. Her müşterinin talebinin karşılanması, özel olarak sistemde hiçbir ücret ödenmeksizin üyeliğin iptal ettirilebilir olması sağlanmaktadır.

Netflix Üyelik İptali

Netflix hesabınıza yönelik Türkiye’de son dönemde yoğun ilgi görmeye başlayan platformun yapısına uygun şekilde üyeliği iptal ettirme hakkı sunulmuştur. Bu hak neticesinde, bir sonraki ödeme döneminden başlayacak şekilde, yeni bir ödeme yapmanızı gerektiren hiçbir zorunluluk bulunmaz. Böylece, son yapmış olduğunuz ödemeyle birlikte veya deneme hesabınız aracılığıyla sistemdeki her bir faaliyeti anında yönetme olanağına sahip olursunuz. Kişisel bilgileriniz yerine, doğrudan her işlemi son derece güvenli bir halde, uygulamadan veya siteden sonuçlandırma fırsatına sahipsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Trendyol Müşteri Hizmetleri

İnternet üzerinden gerçekleştirilecek olan hesap kapatma işlemleri için net bilgiler paylaşılmaktadır. Size dair ekstra ödeme oluşturabilecek durumlara sebebiyet verilmeyeceği gibi, tüm süreci tamamen sizin kararınız olacak bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Aboneliğinizi sona erdirdiğinizde, kapatılmış hesabınız üzerinden dizi ve filmleri izlemeye devam etmeniz mümkün değildir. Bundan ötürü hem gerekli şartları karşılamalı hem de hesabınızı aktif tutmalısınız. Pasif hale getirilmiş olan hesapların bünyesinde dizilerin ve filmlerin bulunması gibi bir durumla karşılaşılmaz. Hesap sahiplerinin kişisel bilgileri ve hesap verileri göz önünde bulundurularak üyeliğin kapatılmasını sağlayacak panel hazırlanmıştır.

Netflix Ücretsiz Deneme İptali

Netflix deneme sürümünün veya satın alınmış olan aboneliğin iptal ettirilmesi için Netflix.com internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulaması üzerinden de hesabınızı kullanım dışı bırakabilir, sonraki faturadan itibaren gelecekte bu sistemde hiçbir fatura ödememiş olursunuz. Gizliliğe uygun, hesap verilerinizin her zaman için üçüncü şahıslardan korunacağı bir sistem ortaya çıkması nedeniyle hiçbir mağduriyet oluşmamaktadır. Her yaştan müşterinin bulunduğu sistemde sadece ödeme yapmamak için değil, artık bu platformda izleyecek herhangi bir içeriğin olmadığını düşünen kişiler de üyeliğini kapatmak isteyebiliyor.

İnternet sitesinde sağ üst kısımda yer verilen giriş butonuna tıkladıktan sonra kullanıcı bilgilerinizle ve şifrenizle sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ise sistemin yine sağ üstünde yer verilen ayarlar bölümünde hesabım butonuna tıklamanız gerekiyor. Son olarak ise üyelik ve ödemelerim alanına giriş yaptığınızda, bugüne kadar yapmış olduğunuz ödemelerin güncel tutarının ne kadar olduğu görebilirsiniz.

Aynı zamanda sistem bünyesinde doğrudan bir sonraki faturalandırma döneminin ne zaman olduğunu öğrenebilirsiniz. Hesabınızı kapatabilmek için yapmanız gereken ise, hesabım ve üyeliklerim alanında yer verilmiş olan üyeliğimi iptal et butonuna tıklamak olacaktır. Bu butona tıklamanız durumunda, hesabınızı kapattığınızda hangi durumların meydana geleceği ve hesabınızı açmak istediğinizde ne yapmanız gerektiği öğrenilebilecektir. Tamamen güvenli ve kullanışlı bir yapısı bulunmasından ötürü, çok büyük bir kitleye doğrudan istedikleri zaman erişebilecekleri bir ortam oluşturuluyor. Mobil cihazlardan da üyeliklerin kapatılabiliyor olması sayesinde, hesabınızı kapatmak için butona tıkladığınızda, bir sonraki faturalandırma döneminden itibaren herhangi bir işlemi yapamamaktasınız.

İLGİLİ İÇERİK:   Spotify Premium İptal Etme

Telefondan Netflix İptal Etme

Telefondan yapılacak olan iptal işlemleri için internet sitesi üzerinden net bilgilere erişilmesi mümkün olmaktadır. Size dair kişisel bilgileri talep edildiği bir sistem olmaması nedeniyle, iptal işlemlerini yapmak için doğrudan internet sitesine girilmesi gerekmektedir. Telefondan veya doğrudan aboneliğinizle ilgili bilgilere bilgisayardan erişebilirsiniz. Sistemin yardım hattı da bulunduğu için, üyeliğinizi neden iptal ettirmek istediğinizi açıklama hakkınız bulunmaktadır. Böylelikle istediğiniz her zaman için iptalle ilgili faaliyetleri güvenli, kısa süre içerisinde erişebileceğiniz platformda gerçekleştirmeniz mümkündür.

Türkçe, İngilizce ve daha pek çok dilde hesabınızı yönetebileceğiniz için, sistemde hesabım butonuna tıklamanız gerekmektedir. Hesabınızla ilgili ayarlamaları yapabileceğiniz, favorileri belirleyebileceğiniz alanda üyeliğim ve ödemelerim kısmına girmeniz gereklidir. Mobil cihazlardan da anında üyeliğin iptal ettirilebiliyor olmasından ötürü hiçbir sorun yaşamaz ve bir sonraki ödeme dönemi gelmeden doğrudan üyeliğinizin sonlandırılması sağlanacaktır.

Netflix Hesabımı Nasıl Kapatırım?

Netflix hesabının kullanım dışı bırakılması için müşterilerin isteklerine uygun şekilde, gün boyunca aktif olan sitede ödemeler kabul edilmektedir. Herkesin her zaman için erişebileceği, özellikle de hesaplarını kapatmak isteyebilecekleri şekilde panelde bunun için bilgilendirme yapılmaktadır. İnternet sayfasında güncel verilerinizin düzenlenmesi için bir alana yer verildiği gibi, hesabınızın kullanıma kapatılmasını sağlayacak şekilde üyeliğimi iptal et alanına da yer verilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar