Tüketici Hattı

Papara Hesap Kapatma

07.05.2020
732
Papara Hesap Kapatma

Papara kişilerin güvenle alışveriş yapmalarını sağlayan ve sadece hesabınızda bulunan tutar kadar harcama yapabildiğiniz bir hesaptır. Kullanıcıların her türlü ödeme, alışveriş vs. gibi işlemlerinde rahatlıkla kullana bildikleri bu kart ile tüm işlemlerinizi kolaylıkla takip etmek gibi avantajlarınız bulunmaktadır. Hatta para taşımak istemeyen pek çok kişi bu kartlar ile nakit ihtiyacını karşılamaktadır. Elbette bu kart kredi kartı gibi taksitlendirme vs. yapmadığı için papara hesap kapatma işlemleri ile artık bu kartı kullanıma kapatabiliyorsunuz.

Papara kart ile kullanıcılar bazı sınırlamalara maruz kaldıkları için yatırdıkları parayı kullandıktan sonra hesap kapatmaya yönelebilmektedir. Birkaç adımda hesabınızı kolaylıkla kapatabilir ve artık bu hesabın kullanıcısı olmaya bilirsiniz. Yapmanız gereken işlemleri uygun bir şekilde uygulamanız olacaktır. Ancak unutmayınız ki hali hazırda bir kartı aktif olarak kullanırken kapatma kararı aldığınız zaman işlemler sırasında oldukça fazla soruya maruz kalacaksınız. Hatta kartı kapatmamanız için tekrar tekrar kartın size sunmuş olduğu avantajları dinlemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle papara kartınızı kapattırırken bire bir müşteri hizmetlerini arayacağınız için tam ve gerekli açıklamaları yaptığınız zaman gereksiz uzatmalara maruz kalmaktan da kurtulmuş olacaksınız.

 papara hesap kapatma

Papara Hesap Kapatma İşlemleri

İLGİLİ İÇERİK:   Yahoo Hesap Silme

Papara hesabınızı kesin olarak kapatmaya karar vermiş iseniz birkaç kolay adımda papara hesap kapatmaişlemlerinizi tamamlayabilmektesiniz. İlk olarak bilmeniz gereken paparaya ait olan site üzerinden asla hesabınızı kapatmaya yönelik bir işlem yapamamaktasınız. Site üzerinden sadece kart almak için başvuru işlemleri alınıyor. Bu nedenle kartınızı kapatmak için;

  • İnternetten karınızın kapatılmasına yönelik hiçbir işlem yapamadığınız için mutlaka müşteri hizmetlerini aramanız gerekmektedir.
  • 0850 340 0 340 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak ilgili kişiye bağlanmayı bekleyeceksiniz.
  • Müşteri hizmetleri maalesef ki 24 saat hizmet vermemektedir.
  • Armalarınızı sabah 09:00 ile 18:00 aralığında yani mesai saatleri aralığında yapmanız gerekmektedir.
  • Telefon papara müşteri temsilcisine bağlandığında hesabınızı kapatmak istediğinizi söylemelisiniz.
  • Gerekli sorular sorulup kimlik doğrulaması yapıldıktan sonra yöneltilecek soruları yanıtlamanız gerekmektedir.
  • Müşteri temsilcisi neden kartı kapatmak istediğiniz için yine bazı soruları sorarak sisteme hesap kapatma isteğinizin girişini yapacaktır.
  • Hesabınızın kapatılması için sizden bazı belgeler talep edilmektedir. Bu evrakları paparaya ait mail adresine yollamanız gerekmektedir.
  • Ardından yapılacak olan inceleme sonrasında hesap katılma işlemleri için tekrar papara tarafından bir bilgilendirme araması yapılmaktadır.
  • Gerekli çalışmalar tamamlandıktan sonra hesabınız kapatılmış olacaktır.
İLGİLİ İÇERİK:   Papara Hesap Silme

Müşteri temsilcisi aracılığı ile yapılan hesap kapatma işlemleri sonrasında elbette bir bilgilendirme maili vs. gelecektir. Ancak gelmediğini var sayarak tedbiri elden bırakmamak adına mutlaka tekrar müşteri hizmetlerini arayarak hesabın kapandığını teyit ediniz.

Tekrar Kullanım Durumu

Papara müşteri hizmetlerinden gerekli onayları vererek papara hesap kapatma işlemleriniz tamamladıktan sonra tekrar kartı kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için maalesef önceki kartınız geçersiz kaldığı için internet sitesi üzerinden veya yine müşteri hizmetlerini arayarak yeni bir kart talep etmeniz gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar