Tüketici Hattı

Passolig İptal Ettirmek İstiyorum

22.11.2019
12.786
Passolig İptal Ettirmek İstiyorum

Passolig üyeliği bulunan, maçlara bu kartla giriş yapan, kredi kartı olarak da kullanan müşterilerin özellikle kredi kartıyla ilgili iptal talepleriyle sıkça karşılaşılabiliyor. Bu duruma dair herhangi bir problem oluşmaması için direkt olarak 0 850 724 33 44 numaralı hattın aranması gerekiyor. Daha sonra ise müşteri temsilcinize Passolig iptaliyle ilgili talebinizi iletebilir, işleminizin onaylanmasının ardından ise kartınızın kullanıma kapatılmasını mümkün hale getirebilirsiniz.

Passolig İptali Nasıl Yapılır?

Türkiye’de maçlara girilmesi ve direkt olarak sanal kart özelliğiyle alışverişlerde kullanıma uygun bir kart yapısı elde edilmesi sağlanıyor. Sistem son derece basit olduğu için, ödemelerin sizi mağdur etmemesi amacıyla doğrudan ödeme gerekmeksizin iptal talebinde bulunmanız da mümkün oluyor. Herkes için aktif olan telefon numarası üzerinden veya online işlemler sayfası kullanılarak, 0 850 724 33 44 numaralı hat aracılığıyla Passolig yetkililerine ulaşılması mümkün oluyor.

Bazı vatandaşlar tarafından özellikle stadyumlardaki bilet satış noktalarına gidilerek Passolig iptaliyle ilgili taleplerin belirtilebileceği düşünülüyor. Sistem bu şekilde çalışmadığı için, özellikle bu sistemden faydalanılmasını sağlayan temel durum gişe noktalarında gerçekleşen bir yapıya sahip değildir. Genel merkezin müşteri hizmetleriyle iletişime geçilmesi, aboneliğin iptalinin yapılması amacıyla başvuruda bulunulması gereklidir.

İLGİLİ İÇERİK:   Türk Telekom Tarife İptal Etme

Passolig Kart İptal Nedeni Ne Olmalı?

0 850 724 33 44 Passolig çağrı merkezini aradığınızda direkt olarak adınıza kredi kartı tanımlanacak olan sistemden faydalanma olanağına sahip olursunuz. Herhangi bir problem yaşamamanız, doğrudan kart iptal nedenlerini gerektiği şekilde belirtmenizle ilgilidir. Müşterilerin özellikle de kartla ilgili iptal isteklerini direkt olarak çalıntı gerekçesini öne sürerek belirtmeleri durumunda, aboneliğin anında iptal edilmesi mümkün oluyor.

Kurum tarafından iptalle ilgili isteklerin karşılanması amacıyla hizmet verilirken, özellikle müşterinin çalıntı gerekçesini belirtmesi, diğer nedenlere kıyasla daha hızlı sonuç alınmasını sağlar. Çalıntı gerekçesi öne sürüldüğünde ise çağrı merkezi çalışanı tarafından adresinize yeni bir kartın gönderilmesiyle ilgili isteğinizin olup olmadığı sorulacaktır. Eğer yeni kartın gönderilmesini onaylarsanız, bu durumda aboneliğinizi iptal ettirmiş olmazsınız. Bu nedenle, çalıntı nedenli kapatmalarda yeni kart istemediğinizi burgulamanız gereklidir.

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar