Tüketici Hattı

Philips Müşteri Hizmetleri

30.08.2019
916
Philips Müşteri Hizmetleri

Müşterileri için tüm elektronik aletlerin kullanım sürecine ek olarak garanti süreleri, teknik sorunların giderilmesiyle ilgili işlemlere yönelik bilgi veren Philips müşteri hizmetleri yeni numaraya sahiptir. Hafta içi veya hafta sonu fark etmeden herkesin ulaşabileceği telefon numarası, resmi site bünyesinde detaylı bir şekilde açıklanıyor. Mobil cihazlar üzerinden garanti değerleri hakkında genel bilgilere ulaşılması mümkün olacağı gibi, herkesin son derece hızlı bir şekilde sabit numaradan detayları öğrenmesi sağlanacaktır.

Resmi site bünyesinde her bir ürünle ilgili hem ücretler hem de detaylı olarak kullanım sürecine dair açıklamalar yapılıyor. Hiçbir erişim ve bilgi paylaşımına dair problem olmaksızın tüm detayların göz önünde bulundurulması, müşterilere Philips ürünlerine yönelik güvenli hizmet sürecinin sunulması mümkün olacaktır. Kurumun resmi telefon numarası olan +90 312 509 50 00 numaralı hat üzerinden sadece soru sormak için değil, isteklerinizi ve şikayetlerini belirtmek için de detaylı bir şekilde görüşme gerçekleştirebileceksiniz. Türkçe dil seçeneğinin yanı sıra İngilizce dil seçeneğiyle de ürünlere ve alınan ürün özelliklerine uygun şekilde bilgilerin elde edilmesi mümkün oluyor.

Philips Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kurulan müşteri hizmetleri hattında Türkiye’de bulunan müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması, sorularının cevaplanması ve hızlı bir şekilde açıklamaların yapılması sağlanıyor. Hafta içi veya hafta sonu giriş yapılması fark etmeksizin her zaman için aşağıda yer alan telefon numarasıyla birlikte Philips direk bağlanma 2019 yılına özel bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Aşağıda yer verilen numarayla birlikte hiçbir ulaşım sorunu bulunmadan, internet sitesindeki bilgileri ve S.S.S. kısmında yer alan bilgileri inceleyebilir, son derece hızlı şekilde detaylara ulaşabilirsiniz. Ürünlerin teknik arızalarının oluşması ve servise gönderilmelerini gerektiren bir süreçle karşılaşılması durumunda da aşağıdaki telefon numarasını arayarak bilgi edinme olanağına sahip olacaksınız.

İLGİLİ İÇERİK:   Vestel Müşteri Hizmetleri

Philips Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası; +90 312 509 50 00

Philips Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Philips telefon numarası olarak kayıtlara geçirilen Philips resmi hattında herhangi bir problemle karşılaşılmaksızın tüm işlemlerin şirket kurallarına uygun şekilde değerlendirilmesi sağlanıyor. Ürünler üzerinden bir inceleme yapılabileceği gibi, direkt olarak alışveriş yapılan genel sürece uygun şekilde her işlemin gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır. Mobil işlemlere yönelik herhangi bir problem yaşamadan istediğiniz zaman Philips markasının tüm ürünlerine dair detayları elde etme fırsatına sahip olacaksınız. Hiçbir ulaşım sorunu olmadan müşterilerin yeni süreç hakkındaki detaylara erişmesi, bilgilerin değerlendirilebilir hale getirilmesi sağlanacaktır. Sabit telefon numarası olarak tanımlanan müşteri hizmetleri hattına +90 312 509 50 00 numarasından ulaşılması için faaliyetler sürdürülüyor. Yedi gün yirmi dört saat boyunca binlerce kişiye herhangi bir problem olmaksızın her işlemin genel şartlara uygun olması sağlanacak şekilde yayın yapılmaya devam ediliyor.

Philips Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Binlerce kişinin son derece hızlı bir şekilde iletişim işlemlerini herhangi bir problem olmadan gerçekleştirmesi için Philips destek hattı üzerinden detaylı bir şekilde açıklamalara ulaşılabiliyor. Sabit telefon numarası olan +90 312 509 50 00 numaralı hatla birlikte Türkçe veya İngilizce dil seçenekleriyle istediğiniz her zaman için sisteme erişebilir ve detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Digitürk Müşteri Hizmetleri

Ödemelerin yapılmasıyla ilgili durumlar da dahil olmak üzere, telefondan veya tabletten girişler için uygun yapıya sahip olan hizmet sürecinin değerlendirilmesi mümkün olacaktır. Türkçe bilgi alınabileceği gibi, herkes tarafından direkt olarak sabit telefon numarasına aşağıdan erişilerek her bir işlemin hiçbir engelleme olmaksızın tüm uygulamaların gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır.

Philips Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri; +90 312 509 50 00

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar