Tüketici Hattı

Pubg Mobile Hesap Silme

10.05.2020
777
Pubg Mobile Hesap Silme

Oyun sektörü her geçen gün gelişmeye devam etmektedir. Bilgisayar ve mobil oyunları oynayan kişilerin sayısı da sürekli artmaktadır. Dijital ve teknolojik alandaki gelişmeler ile oyunların türü ve özellikleri yenilik kazanmaktadır. Son zamanlarda birçok kişinin beğenisini kazanan ve küresel ölçekte tercih edilen oyunlar bulunmaktadır. Bu oyunlardan biri de önce bilgisayar sonra da mobil versiyonu çıkan Pubg isimli oyundur. Günümüzde Pubg mobile isimli oyunu oynayan birçok kişi bulunmaktadır. Hesap açılarak giriş yapılan oyunda hesabını kapatmak isteyen kişiler, Pubg mobile hesap silme araştırmaları yapmaktadır.

Binlerce kişinin oynadığı oyunlar arasında yer alan Pubg mobile, kullanıcısı sayısının en fazla olduğu oyunlardan biridir. Oyunu oynamak için hesap açan bazı kişiler, çeşitli sebeplerden dolayı hesaplarını kapatmak istemektedir. Hesaplarını kapatmak isteyen kişiler, hesap silme yöntemlerini tercih etmektedir. Oyundan sıkılan kişilerin hesaplarını silmek için farklı yöntemleri tercih edebilirler. Oyundan uzaklaşmak isteyenler, oyunu bilgisayarlarından veya telefonlarından kaldırarak hesap silme işleminden kurtulabilirler. Yine de hesabını silmek isteyen kişiler, çeşitli adımları takip edilerek hesaplarını kalıcı olarak silebilmektedir.

Pubg mobile hesap silme

Pubg Hesap Kapatma

İLGİLİ İÇERİK:   Mynet Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Her yaştan ve cinsiyetten oyuncunun oynadığı oyunlardan olan Pubg mobile, küresel çapta popülerlik kazanan bir oy undur. Birçok ülkeden giriş yapılan oyunda birçok Türk kullanıcı da bulunmaktadır. Sosyal medya hesapları veya e-posta adresleri ile üyelik açan kişiler, zaman içinde üyeliklerini kapatmak isteyebilmektedir. Pubg hesap silme işlemleri oldukça kolaydır. Herkesin zorlanmadan yapabileceği hesap silme işlemleri ile kalıcı olarak hesap kapatmak mümkündür. Hesap kapatma işlemlerinden sonra 7 gün bekleme süresi bulunmaktadır.

Pubg oyununda hesabını kapatmak isteyenler öncelikle kullanıcı adı ve şifreleriyle hesaplarına giriş yapmalıdır. Hesaplarına giriş yapan kişiler, oyun içindeki ayarlar bölümüne giriş yapmalıdır. Ayarlar bölümünün sağ alt tarafında destek bölümü bulunacaktır. Destek bölümünün üst tarafında sohbet ikonu şeklindeki resme tıklanmalıdır. Bu işlemleri yaptıktan sonra kullanıcıların karşısına müşteri temsilcisi çıkacaktır. Müşteri temsilcisine İngilizce olarak hesap silme talebi yazıldıktan sonra Pubg mobile hesap silme işlemi tamamlanmaktadır. Hesap silme işlemi, talep yapıldıktan 7 gün sonra gerçekleşmektedir.

Pubg Mobile Facebook Hesabı Nasıl Kaldırılır?

Türkiye’nin en çok oynanan telefon oyunlarından biri olan Pubg mobile, uzun yıllardır birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Oyuna giriş yaparken Facebook ile bağlanma seçeneği kullanıcılar bulunmaktadır. Oyuna sosyal medya hesabı ile giriş yapan kişiler, Facebook hesabının nasıl kaldırılacağı konusunda araştırmalar yapmaktadır. Facebook hesabını oyundan kaldırmak oldukça basittir.

İLGİLİ İÇERİK:   Kwai Hesap Silme

Facebook hesabı kaldırılarak diğer giriş yöntemleri tercih edilebilir. Hesabı kaldırmak için oyun içindeki ayarlar bölümünden çıkış yapılmalıdır. Çıkış yap butonuna tıklandıktan sonra kullanıcılar giriş sayfasına yönlendirilecektir. Böylece Facebook hesabı oyundan kaldırılacaktır. Hesabını tamamen kalıcı bir şekilde silmek isteyen kişiler ise Pubg hesap silme yöntemlerini tercih edebilir. Hesabını kalıcı olarak silen kişiler, hesap silme işlemini geri alma hakkına sahip değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar