Tüketici Hattı

Sahibinden Hesap Silme

21.05.2020
1.399
Sahibinden Hesap Silme

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen internet siteleri arasında Sahibinden isimli internet sitesi bulunmaktadır. Birçok alanda satış ve kiralama yapılan internet sitesinde iş ve işçi araması da yapılabilmektedir. Türkiye’nin lider ilan sitelerinden biri olan Sahibindene üye olan binlerce kullanıcı bulunmaktadır. Farklı sebeplerden dolayı internet sitesinde üyelik açan kullanıcıların aktifliği farklılık göstermektedir. Üye sayısı her geçen gün artan platformdan üyeliğini sildirmek isteyen kullanıcılar da bulunmaktadır. Bu nedenle Sahibinden hesap silme araştırmaları yapılmaktadır.

Çeşitli sebeplerden dolayı hesabını dondurmak veya hesabını silmek isteyen kullanıcılar, belirlenen adımları takip ederek bu tür işlemleri tercih edebilirler. Oldukça kolay olan işlemler arasında yer alan hesap silme işlemi için hesaba giriş yapılıyor olması gerekmektedir. Şifresini ve kullanıcı adını hatırlayan kişiler, Sahibinden üyeliğine giriş yapmalıdır. Bilgisayarlar üzerinden hesap silme işlemi yapmak daha kolaydır. İnternet tarayıcısından internet sitesine giriş yapıldıktan sonra giriş sayfasından oturum açılması gerekmektedir. Hesap silme işlemi ayarlar bölümünden yapılacaktır.

Sahibinden Hesap Kapatma

Türkiye’nin lider ilan ve alışveriş web sitelerinden biri olan Sahibinden, uzun yıllardır binlerce kullanıcının tercih ettiği platformlardan biridir. Her gün birçok insan internet sitesinden hesap açmaktadır. İnternet sitesine yeni üye olan kişiler olduğu gibi internet sitesindeki üyeliğini iptal etmek isteyen kişiler de bulunmaktadır. Bu nedenle Sahibinden üyelik silme işlemlerine gereksinim duyulmaktadır. Sahibinden platformunda üyelik silme işlemleri kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Oturum açan kişiler, ayarlar bölümüne giriş yaparak üyelik silme işlemlerine başlayabilirler.

İLGİLİ İÇERİK:   VK Hesap Silme

Sahibinden hesap silme

Ayarlar bölümüne giriş yapıldıktan sonra kullanıcıların kişisel bilgilerinin bulunduğu sayfa açılacaktır. Bu sayfada yer alan menüde üyelik silme seçeneği bulunmaktadır. Üyelik silme bağlantısına tıklandıktan sonra hesap silme işlemleri yapılacaktır. Hesaplarını silen kişiler, hesap silme işlemini geri alamayacaktır. Bu nedenle Sahibinden hesap silme işlemlerinin dikkatli bir şekilde yapılması gerekmektedir. Verilerini kaybetmek istemeyen kişiler, hesap silme işlemi yapmadan önce verilerini uygun bir yerde yedeklemelidir.

Sahibinden Üyelik İptali

Alışveriş ve emlak ilan sayfaları arasında yer alan Sahibinden, kullanıcı sayısı ve aktifliği yönünden önde gelen platformlardan biridir. Her gün onlarca kullanıcı web sitesine giriş ve çıkış yapmaktadır. Üyelik sayısının da fazla olduğu web sitesinde üyelik iptali yapmak isteyen kullanıcılar bulunmaktadır. Sahibinden, üyelik iptalinin kolay bir şekilde yapıldığı web siteleri arasında yer almaktadır. Kullanıcı ayarları bölümünden 7 gün 24 saat kolay bir şekilde üyelik iptali yapmak mümkündür. Üyelik iptali işlemlerini geri almak mümkün değildir.

Üyelik silme işlemiyle hesap kalıcı olarak silinecektir. Hesap silme işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcıların tüm işlemleri iptal edecektir. Daha önce verilmiş olan ilan varsa yayından kaldırılacaktır. Tekrar aktif hale getirilmeyen üyelik silme işlemlerinde iade hizmeti almak da mümkün değildir. Sahibinden üyelik silme işleminden sonra siteye giriş yapmak isteyen kişiler, yeni bir hesap açmak zorunda kalacaktır.

İLGİLİ İÇERİK:   Amazon Hesap Silme
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar