Tüketici Hattı

Sepaş Abonelik Kapatma

19.11.2019
3.009
Sepaş Abonelik Kapatma

Sepaş, Türkiye’de özellikle dört şehirde son derece büyük bir kitleye hizmet veren enerji şirketi olarak değerlendirilmeye devam ediliyor. 1,5 milyonun üzerinde abonelik rakamına ulaşması nedeniyle gelişmeye devam eden kurum, özellikle de müşterilerin herkes tarafından faydalanılabileceği şekilde sisteme özel kampanyalar sunuyor. Genel olarak aboneler tarafından yapılan iptaller için, taşınma durumlarında veya farklı bir şirketin daha cazip sözleşmeler teklif etmesi halinde abonelikler için iptal talebinde bulunulabiliyor.

Sepaş Enerji Abonelik İptali Numarası

Sepaş Enerji tarafından müşterilerinin abonelik iptaliyle ilgili taleplerinin karşılanabilmesi amacıyla çağrı merkezinde ilçe merkezlerine dair adres bilgileri paylaşılabiliyor. Bolu, Düzce, Sakarya ve Kocaeli bünyesinde 40’ın üzerinde merkezi bulunan kurumun bu illerde bulunan müşterileri tarafından bu noktalara gidilmesi halinde abonelik iptaliyle ilgili talepler karşılanabiliyor. Telefon numarasıyla aranması veya online işlemler sayfası üzerinden abonelik iptal edilmesi mümkün değildir. 444 5 186 numaralı hatla sadece iptal için randevu alınabiliyor.

Sepaş Enerji Abonelik İptali Evrakları

Sepaş enerji şirketi, tüm abonelerinden abonelik başlangıcında özel olarak depozito ücreti talep ediyor. Bu bedelin talebi tek taraflı bir durumu oluşturmuyor. Aboneliğinizi iptal ettirmek istiyor olmanız halinde direkt olarak enerji şirketinin belirlediği genel kurallara ve şartlara uygun şekilde IBAN numaranıza geri alabiliyorsunuz. Aşağıda yer alan evraklar, iptalin yapılması için gidilecek olan ilçe merkezlerinde sizden istenecek olan evraklardır.

İLGİLİ İÇERİK:   Tatil Sepeti Rezervasyon İptali

Evlerde kullanım için abonelik iptalinde istenen evraklar;

  • Son aya ait olan Sepaş elektrik faturası
  • Evde Sepaş aboneliği kimin üzerineyse o kişi tarafından başvuruda getirilecek kimlik belgesi ve kimliğin fotokopisi
  • Güvence bedeli olarak tanımlanan depozito, müşteri tarafından geri alınabiliyor. Bu tutarın geri alınması için IBAN numarasının alınması gereklidir.

İşyerinde abonelik iptali evrakları;

  • Tüketimin sn ayına ait olan Sepaş elektrik firmasının gönderdiği fatura
  • Depozito tutarının geri alınabilmesi için, size ait IBAN numarası
  • İş yerinizin resmiyetini tanımlamak amacıyla yetki belgesi veya vekaletname ile imza sirküleri
  • Ticarethane sahibi veya yetkili kişisinin resmi kimlik belgesi ve bu belgenin fotokopisi

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar