Tüketici Hattı

Tatil Sepeti Rezervasyon İptali

26.11.2019
2.426
Tatil Sepeti Rezervasyon İptali

Tatile gitmek, özel olarak yüzlerce firma arasından bir veya birkaç firmayı seçerek gezisini gerçekleştirmek isteyen müşterilere Tatil Sepeti bünyesinde hizmet veriliyor. Bazı durumlarda rezervasyonların iptal edilmesi gerekebiliyor. 444 44 20 numaralı hattı aradığınızda Tatil Sepeti ile iletişime geçebilir ve rezervasyon iptali, otel değişikliği veya iptalin ardından geri ödeme almak için hizmetten yararlanabiliyorsunuz. Erken Rezervasyon güvence paketi, müşterilerin rezervasyon iptallerinde veya otelle ilgili memnuniyetsizlik durumlarında mağdur olmamalarını sağlıyor.

Tatil Sepeti Rezervasyon İptal Süresi

Tatil Sepeti rezervasyon iptali için veya bir, birkaç kişinin rezervasyonunun iptal ettirilmesi için mutlaka kasko yaptırılmış olması gerekiyor. Rezervasyon güvence paketi alınmadığı taktirde ciddi problemlerle karşılaşılabildiği için, Tatil Sepeti müşterilerinin mağduriyetiyle karşılaşılabiliyor.

Firma bu noktada müşterilerini özel olarak uyarıyor fakat pek çok müşterinin bu uyarıya dikkat etmemesi nedeniyle, rezervasyonuyla ilgili iptal gereksinimlerinde sorun yaşayabildiği görülüyor. Rezervasyon iptaline dair işlemlerde başarılı sonuçlara erişilmesi için mutlaka rezervasyonunuzun başlangıç gününden itibaren en geç 72 saat öncesinde iptal talebinizi iletmelisiniz. Bu durumda doğrudan iptal gerçekleşecek ve IBAN numaranıza, ödediğiniz tutar geri yansıtılacaktır.

İLGİLİ İÇERİK:   Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Tatil Sepeti Otel Değiştirme İşlemleri

Tatil Sepeti bünyesinde bir otel seçtiğinizde ve otele yerleştiğinizde, tatilinizin sonuna kadar aynı otelde kalmak zorunda değilsiniz. Eğer internetten bulduğunuz oteli beğenmediyseniz, bu durumda direkt olarak özel şartları karşılayarak otelinizi değiştirebilir, ödediğiniz ve kesinti yapılacak tutarın üzerinde bir otel seçerseniz de ekstra ödeme yaparak yeni otel seçebilirsiniz.

Örnek olarak gittiğiniz günde, otelin odalarını veya genel durumunu beğenmezseniz ve farklı bir kuruma geçmek isterseniz böyle bir hakkınız bulunacaktır. Fakat bu durumda sistemin genel şartları gereği, o gün kalmış sayılacaksınız ve ödediğiniz veya ödeyeceğiniz toplam tutar üzerinden o gün tahsil edilmiş olacaktır. Bunun yanı sıra eğer otele gitmeden önce rezervasyon iptali için istekte bulunursanız, kasko yaptırmış olma durumunuza bağlı olarak her türlü iptal talebi olumlu karşılanacaktır. Böylece herhangi bir kesinti olmaksızın rezervasyonun iptal edilmesi mümkün olacaktır.

Tatil Sepeti İletişim

Tatil sepetinden yaptığınız tatil rezervasyonu veya başka bir sorunla ilgili müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekiyor ise tatil sepeti iletişim numarası 444 44 20 ‘dir. Bu numarayı arayarak tatil sepeti müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Enerjisa Müşteri Hizmetleri
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar