Tüketici Hattı

Tinder Hesap Silme

19.06.2020
1.406
Tinder Hesap Silme

Tinder son zamanların en sık tercih edilen uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Peki, nedir bu Tinder? Bulunduğunuz yere göre sizin başkaları ile tanışmanızı sağlayan çok ama çok popüler bir uygulamadır. Bu uygulamanın en güzel yönü konum olarak en yakın olan kişilerin eşleştirmesini yapmasıdır. Bu sayede kullanıcıların birbirini daha yakından tanıma ve görüşme şansları bulunmaktadır. Dünya genelinde çok fazla sayıda kullanıcısı bulunmaktadır. Tinder normal hatalarında sosyalleşmeye ve yeni insanlar ile tanışmaya vakti olmayanlar için tercih edilebilecek bir uygulamadır. Tinder sosyal medya hesapları ile bağlantılı olarak hizmet vermektedir. Kullanıcıların hemen telefonlarına kurulabilen ve ücretsiz olan bu uygulama ile çok sayıda kişi yeni aşklara yelken açmayı başarmıştır. Platform üzerinde bir ilişkiniz başlamış veya artık bu uygulamayı kullanmayı istemiyor iseniz elbette hesabınızı kapatmak isteyebilirsiniz. Tinder hesap silme işlemlerini sırası ile uygulayarak birkaç dakika içerisinde bu uygulamada olan hesabınızı silmeniz mümkün olmaktadır.

Tinder uygulamasından ayrılırken elbette bazı işlemleri yapmanız ve uygun alanları doldurmak, seçmek gibi birkaç basit işlemi de yapmanız gerekmektedir.

Tinder hesap silme

Tinder Hesap Silme İşlemleri

İLGİLİ İÇERİK:   Outlook Kapatma

Dünya çapında yaygın olarak kullanılan bu flört uygulamasını silmek için bazı basit adımları takip etmeniz gerekmektedir. Tinder hesap silme işlemleri;

  • İlk olarak Tinder hesabınıza giriş yapınız.
  • Açılan sayfada size ait olan profil alanına tıklayınız.
  • Açılan pencereden ayarlar bölümünü tıklayınız.
  • Ayarlar bölümü ekranınızda açıldığında alt kısımda ‘Hesabı sil’ seçeneğini tıklayınız.
  • Şimdi ekranınızda Tinder uygulamasının size emin olup olmadığınızı sorduğu bir pencere açılacaktır. Tinder uygulamasını neden sildiğine dair size uygun olan seçeneği seçiniz.
  • Eğer silme nedeniniz seçeneklerde yok ise diğer seçeneğini tıklayarak tek tek yazmanız gerekmektedir.
  • Yazdıktan sonra ‘ Gönder ve hesabı sil’ bölümünü tıklayınız.
  • Ekranınızda açılan pencerenin sağ alt kısmında ‘sil’ seçeneği bulunmaktadır.
  • Bu seçeneği onaylayınız. Artık hesabınızı silmek için tüm işlemleri tamamlamış bulunmaktasınız.

Tinder uygulamasını link ile silmek için ise yine sayfa üzerinden hesap ile alakalı her türlü yardımı bulabileceğiniz kılavuz üzerinden yapabilmektesiniz. Bu alanda hesabınızı silmek için yapacağınız işlemler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Hesabınızın silinme işlemlerini tamamlamanızın ardından sizi losyonunuza göre uygun kişiler ile eşleştirip sohbet imkânı sunan bu uygulama önceden yapmış olduğu tüm eşleştirmeleri silmektedir.

İLGİLİ İÇERİK:   Blogger Hesap Silme

Tinder Hesabını Sildikten Sonra

Tinder kullanıcısı olarak hesap silme işlemlerini tamamladıktan sonra ana sayfaya yönlendirilirsiniz. Tinder hesap silme işlemleriniz ardından bağlantılı hesaplarınızın da artık uygulama ile bir ilgisi kalmamaktadır. Tinder kullanıcılarının her hangi bir neden ile geri döneceklerini düşündüğü için 30 gün boyunca sayfayı pasif olarak bekletmektedir. Eğer platformdan ayrılma konusunda bu süre içerisinde fikriniz değişir ise tekrar giriş yaparak aynı hesap ile diğer kullanıcılar ile görüşmelerinize devam edebilmektesiniz. Uygulama üzerinden yapılan eşleştirmeleriniz artık olmadığı için yeni kişiler ile eşleştirmeniz yapılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar