Tüketici Hattı

Trendyol Müşteri Hizmetleri

28.03.2019
5.309
Trendyol Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de internet üzerinden alışveriş yapacak olan milyonlarca kişinin tercih ettiği Trendyol, alıcı ve satıcıları buluşturarak güvenilir bir şekilde ürün almanızı sağlıyor. Onlarca farklı kategoride yüzlerce firmanın binlerce ürününü sizlere en uygun fiyat ile sunmakta olan Trendyol her geçen gün ziyaretçi sayısını yükseltiyor. Sürekli olarak alışveriş için tercih edilen Trendyol müşteri hizmetleri konusunda sağladığı avantajlar ile de güven veriyor. Hem alıcılar, hem de satıcılar Trendyol iletişim bilgileri üzerinden 7/24 destek alabilmekte.

Trendyol İletişim

Trendyol iletişim kanalları üzerinden istediğiniz her an bilgi alabileceğiniz müşteri temsilcilerine ulaşabilrsiniz. İster telefon ile, ister e-posta ile, isterseniz sistem üzerinde yer almakta olan destek bölümünü veya canlı destek alanını kullanarak Trendyol iletişim sağlayabilirsiniz. Hafta içi ve hafta sonu kesintisiz olarak bilgi aktarımı sağlamakta olan Trendyol, alıcı ve satıcı işlemleri için alanında uzman müşteri temsilcileri ile sizleri karşılıyor.

Trendyol adres bilgileri arayan ziyaretçilerimiz için ise açık adres bilgileri şu şekildedir;

İLGİLİ İÇERİK:   Yemek Sepeti Müşteri Hizmetleri

DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mah. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi NO:237/6 34398 Sarıyer/İstanbul

Trendyol Telefon Numarası

Trendyol telefon numarası 0212 331 0 200’dür. Trendyol.com telefon numarası üzerinden destek ve bilgi aktarımları belirli saatler arasında yardımcı olmaktadır. Çağrı merkezi üzerinden Trendyol iletişim sağladığınızda hafta içi sabah 08:30 ile akşam 24:00 arasında, cumartesi günü sabah 10:00 ile akşam 24:00 ve Pazar günü sabah 10:00 ile akşam 17:00 arasında bilgi aktarımı sağlanmaktadır.

Trendyol telefon numarası üzerinden iletişime geçtiğinizde sizleri karşılamakta olan telesekreter öncelikle alıcı ve satıcı olarak ayrımı gerçekleştirdikten sonra işlemler hakkında bilgi almanızı ve müşteri temsilcisi ile görüşme yapmanızı sağlamaktadır.

Trendyol Müşteri Hizmetleri

Trendyol müşteri hizmetleri alıcı işlemleri ve satıcı işlemleri ile ilgili sizlere her alandan bilgi vermektedir. Müşteri hizmetleri ile gerçekleştireceğiniz görüşmelerde satın aldığınız bir ürün ile ilgili yaşadığınız sorunlarda veya farklı konularda Trendyol ile iletişime geçebilirsiniz.

Trendyol’da markanızın yerini almasını istiyor ve ürün satışı gerçekleştirmek istiyorsanız Trendyol müşteri hizmetleri ile marka@trendyol.com mail adresi üzerinden görüşmeniz gerekiyor. Basın yayın ilişkileri için iletişim adresi ise basin@trendyol.com ‘dur.

İLGİLİ İÇERİK:   Amazon Hesap Kapatma
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar