Tüketici Hattı

Türk Telekom Bedava İnternet

19.09.2019
2.342
Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom bedava internet kampanyası ile artık hiçbir yerde internetsiz kalmayacaksınız. Öncelikle bedava internet kampanyalarından yararlanmak için, Türk Telekom abonesi olmanız gerektiğini unutmayın. Henüz abone değilseniz de hattınızı kolaylıkla Türk Telekom’a taşıyabilir ve size özel kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Türk Telekom bedava internet kampanyaları ile abonelerine kolay şekilde internet hizmeti sunar. Sizlerde Türk Telekom’a abone iseniz, Türk Telekom’un sunduğu sayısız bedava internet kampanyalarını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.  

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri 2019

Türk Telekom, müşterilerine sunduğu hizmetlerini geliştirmek ve daha iyi hizmet sunmak adına, herkese özel bedava internet sunan kampanyalar geliştirmiştir. Aşağıdaki kampanyalardan size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Faturalı ve faturasız tüm Türk Telekom hat sahipleri; yılların hediyesi kampanyası ile kullandığınız toplam süre kadar hediye internet kazanabilirsiniz. Yıllar yeni Türk Telekom bedava internet paketinden yararlanmak için; YILLAR yazıp 5555’e mesaj gönderebilirsiniz. Böylece internet paketiniz otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Faturasız Hatlara Özel Bedava Mor İnternet Paketi

Türk Telekom faturasız hat sahibi iseniz, Türk Telekom Mor Hediye bedava internet kampanyası dahilinde ücretsiz internet kazanabilirsiniz.  Yapmanız gereken;

“MOR HEDIYE” yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj gönderin ve hattınıza otomatik tanımlanan 1G bedava interneti dilediğiniz gibi kullanın.

İLGİLİ İÇERİK:   Turkcell Bedava İnternet

Türk Telekom 10G Bedava İnternet

Bu kampanyadan yararlanmak için, öncelikle Türk Telekom hattınızın 4.5G uyumlu olması gerekiyor. Böylece daha hızlı bir şekilde bedava internetinizi kullanabilirsiniz. Hattınızı 4.5G uyumlu hale getirdikten sonra, Türk Telekom 10G bedava internet kampanyası için;

HEDIYE 10GB yazıp 5555′ e mesaj gönderin. Böylece 10GB bedava internet kazanma şansını yakalayın. 4.5G uyumlu hattınızı, Türk Telekom bayilerinden ücretsiz şekilde temin edebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Selfy bedava internet paketi için, öncelikle Selfy’li olmanız gerekir. Eğer şartlara uyuyorsanız, yapmanız gereken;

1 GB MOR HEDIYE yazıp 4545 ‘e kısa mesaj göndermektir. Böylece hattınıza her 30 TL yüklediğinizde otomatik olarak, hattınıza 1GB Türk Telekom bedava internet paketi tanımlanır.

İnternetinizi Katlayan Bedava İnternet Paketi

Tarifenizde tanımlı internet paketini, iki katına çıkaran Türk Telekom bedava internet paketi için; 2KAT yazıp 5555’e göndermeniz yeterlidir. Bunun için, Türk Telekom bayilerinden 4.5GB yeni bir kart almanız gerekir.

Online TL Yükle 1GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Türk Telekom’un, turktelekom.com.tr, internet sitesi üzerinden online şekilde kontör yükleyin ve 1 GB Türk Telekom bedava internet kazanın.

Öncelikle; 1 GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e gönderin. Ardından turktelekom.com.tr adresi üzerinden hattınıza TL yükleyin.

  • 30 TL ve üzeri yüklemeniz durumunda, 7 gün boyunca kullanabileceğiniz şekilde; 1GB internetiniz hattınıza otomatik yüklenir.
  • 30 TL altı yükleme yaparsanız, 24 saat boyunca geçerli olacak şekilde, 1GB bedava internet hattınıza otomatik tanımlanır.

Türk Telekom-Avea Sınırsız İnternet Paketi

Türk Telekom operatörü aboneleri olan faturalı kullanıcılar; Türk Telekom Selfy servisine kayıtlı olmaları durumunda, sabaha kadar sınırsız şekilde Türk Telekom sınırsız bedava internet paketiniz ile mobil internetinizi kullanabilirsiniz.

  • Türk Telekom Selfy aboneleri; gece 00:00’den, sabah 06:00’a kadar bedava internete girebiliyorlar.
  • Bunun için sizlerde; GECENET yazıp 4545’e ücretsiz SMS gönderebilir ve kampanyaya kaydınızı yaptırabilirsiniz. İlk etapta 3GB bedava internet hattınıza tanımlanıyor, fakat sonrasında 3GB paketiniz bitse dahi, internete erişmeye devam edebiliyorsunuz.
İLGİLİ İÇERİK:   Turkcell Bedava İnternet

Türk Telekom 2 Gün Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’un sunduğu sayısız, bedava internet paketi içinde, iki gün boyunca kullanabileceğiniz 1GB internet paketi de öne çıkar. Yapmanız gereken sadece;

HEDIYE 2 GUN yazıp 5555’e ücretsiz SMS olarak göndermek ve böylece hattınıza 1GB bedava internetiniz otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hediye Eden Uygulamalar

Türk Telekom internet sitesi üzerinden ya da Türk Telekom-Avea mobil uygulaması üzerinden, yapacağınız online işlemler ile 30 TL’lik TL yüklemenize 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Aynı zamanda, akıllı telefonlarınıza yükleyeceğiniz Avea mobil uygulaması ile de Türk Telekom bedava internet kazanmanız mümkündür.

Türk Telekom Aylık 100 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom mobil kullanıcılarına bedava internet kampanyaları sunduğu gibi, ev internet kullanıcılarına da bedava internet kampanyaları sunmaktadır.  

Türk Telekom ev interneti aboneliği olan kullanıcılar; Türk Telekom Aylık 100 GB bedava internet kampanyası ile bedava internet erişimi kazanabilir. Bunun için; Türk Telekom’dan sınırsız ev internet aboneliği satın almanız gerekir ve böylece ilk ay 100 GB’a kadar interneti ücretsiz şekilde kullanabilirsiniz.

Hattını Türk Telekom’a Taşıyanlara Özel Bedava İnternet Kampanyası

Hattını Türk Telekom’a yeni taşıyan abonelere özel olarak, Türk Telekom deneme bedava internet hizmeti sunmaktadır.

  • “Deneme 500 MB” paketinden faydalanmak için; tek yapmanız gereken ‘DENEME’ yazarak 5555 numaralı telefona mesaj göndermektir. Bu kampanyadan yalnızca hattını Türk Telekom operatörüne, 30 gün içerisinde taşımış olanlar yararlanabilir.
  • Limiti Aşmayan Paketi: 4 GB Ayda 33 TL karşılığında, her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 4 GB internet.
  • Limiti Aşmayan Paketi: 6 GB her ay her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 6 GB internet içeriği ile sadece 38 TL’dir.
  • Not: Kullanım haklarınız bittiği takdirde, kısa mesajla bilgi verilir. Ayrıca tarifenizdeki kullanım hakkınız bittiğinde, aşım bedeli uygulanmaması için erişiminiz kısıtlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar