Tüketici Hattı

Turkcell Bedava İnternet

17.09.2019
1.013
Turkcell Bedava İnternet

Turkcell bedava internet paketleri sayesinde artık ansızın internetsiz kalmayacaksınız. Telekominasyon sektörünün en güçlü ve en çok tercih edilen markaları arasında ilk sırada yer almakta Turkcell çeşitli uygulamalar ve yöntemler ile bedava internet alabilmenizi sağlıyor. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutan ve bu konuda çeşitli kampanyalar ile her dönem mutlu eden firmanın yeni kampanyalarını sizlere aktarmak istiyoruz.

Bedava internet kategorimizin en popüler konuları arasında yer alan Turkcell Bedava İnternet içeriği pek çok bu konudan haberi olmayanlar içinde sevindirici olacaktır.  Güncel Turkcell bedava internet kampanyaları aşağıda en detaylı şekilde sizlere aktarmak istiyoruz. Eğer yapamadığınız veya yanlış olduğunu düşündüğünüz bir konu var ise bize yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

İnternet, mobil cihazlarında artık akıllı olmasından sonra şüphesiz ki dakikalar ve SMS’den daha önemli bir konuma geldi. Geçmiş dönemlerde milyonlarca kişi sadece SMS ve dakika için paket alır iken artık bunların hepsi bir yana internet paketleri daha çok önem arz ediyor.

Eğer mevcut internet paketiniz bittiyse ve internet kullanmak istiyorsanız aşağıda sunacağımız Turkcell Bedava İnternet Paketleri arasından size en uygun seçeneği uygulayarak bedava internetinizi hemen alabilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Vodafone Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Tüketicihatti.com olarak internet paketi biten takipçilerimiz ve binlerce kişi için Turkcell Bedava İnternet konusunda detaylı bir araştırma yapıp, tüm yöntemleri denedikten sonra sizlere aktarıyoruz.

Turkcell bedava internet 2222 olan ücretsiz sorgulama servisi üzerinden sorgulanabilir ve takibi yapılabilir. Telefonunuzdan ücretsiz olarak Turkcell Bedava İnternet 2222 kısa mesaj atarak daha önce aldığınız paketleri görüntüleyebilirsiniz. Bu aynı zamanda daha önce aldığınız paketi tekrar alamayacağınızı da göstermektedir. Buradan kontrol ettikten sonra Turkcell Bedava İnternet kampanyaları arasından seçim yaparak birine başvurabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell bedava internet verir iken gerek kendisinin, gerekse de desteklemekte olduğu uygulamalar üzerinden gerçekleştirmektedir. Turkcell bedava internet veren uygulamaların sayısı bir hayli fazla olur iken özellikle haftalık olarak bedava internet veren uygulamalar kullanıcıların dikkatini çekiyor.

Turkcell Bedava İnternet: Hesabım Uygulaması

Turkcell’in kendi uygulaması olan hesabım ile bol bol bedava internet kazanabilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde tüm akıllı telefonlarda yer almakta olan hesabım uygulamasında yer almakta olan Salla Kazan bölümünü kullanarak bedava internet alabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet kampanyasından her hafta ücretsiz bir şekilde paket kazanabilirsiniz. Uygulamada yer almakta olan Salla Kazan bölümünden en az 1 GB, en fazla 10 GB bedava internet geliyor.

İLGİLİ İÇERİK:   Türk Telekom Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet: Yaani Arama Motoru

Türkiye’nin yerli arama motoru olan Yaani’yi akıllı telefonlarından kullananlar Turkcell Bedava İnternet kampanyasından 1 GB hediye internet kazanmakta. Yıllardır devam eden Turkcell Bedava İnternet Kampanyası olarak dikkat çeken bu uygulamada tek şart var.

Yaani arama motorunu kullanarak Turkcell Bedava İnternet almak istiyorsanız uygulamayı indirdikten sonra 10 gün kullanarak minimum 20 sorgu gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Turkcell Bedava İnternet: GNC Uygulaması

Turkcell’in genç kullanıcılar için hazırladığı ve yıllardır kullanılmakta olan GNC ile bol bol hediye internet kazanabilirsiniz. Her hafta 2 kere bedava internet sunmakta olan GNC uygulamasını sadece 26 yaşından küçük hat sahiplerinin kullanabildiklerini aktaralım.

GNC uygulaması ile her hafta iki kere yararlanabileceğiniz bedava internet için ÇATLAT bölümüne giriş yapmanız yeterlidir.

Turkcell Bedava İnternet: BİP Uygulaması

Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında bir diğeri yine popüler bir uygulama olan BİP. BİP uygulaması aynı zamanda her hafta farklı şekillerde bedava internet verdiği için Turkcell müşterilerinin akıllı telefonlarında yer alan uygulamalardan oluyor.

BİP uygulamasına arkadaşını davet eden Turkcell’liler bu işlem ile birlikte 1 GB bedava internet kazanıyor. Aynı zamanda her ay belirli dönemlerde Turkcell Sürpriz Noktası kampanyası 10 GB’a kadar bedava internet veriyor.

Turkcell Bedava İnternet: Toplantıdayım Uygulaması

Turkcell’in paralı uygulamalarından biri olan Toplantıdayım uygulaması sayesinde her hafta düzenli olarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Haftalık 5 TL ücreti olan toplantıdayım uygulamasını sayesinde düzenli olarak haftalık 1 GB kazanabilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz, gelen internetin de toplantıdayım uygulamasını kullanan kişilere Turkcell’in bir jesti olduğunu tekrar hatırlatalım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar