Tüketici Hattı

VK Hesap Silme

07.06.2020
1.754
VK Hesap Silme

VK Rusların 2006 yılından beri kullandıkları sosyal paylaşım alanlarından biridir. Kısa sürede ünü dünya genelinde yayılan uygulamanın şimdilerde ortalama 350 milyon kadar kullanıcısı bulunmaktadır. Bu uygulama üzerinde Rusça ve İngilizce başta olmak üzere tam 83 dil ile ayarlamalar yapabilmektesiniz. Asılında bu uygulama için genel olarak Rus Facebook’u olarak değerlendirmeler yapılması çok sayıda kişi tarafından yoğun bir ilgi görmesinin nedenidir. Ülkemizde de bu uygulama çok fazla dikkat çekmiş ve milyonlarca kişi bu uygulamayı kullanmaya başlamıştır. Sosyal paylaşım platformu üzerinde çok sayıda farklı ülkede bulunan kişi ile tanışıp sohbet etme şansını yakalamaktasınız. Elbette bazı nedenler ile bu çok sayıda aktif kullanıcısı olan uygulamayı silmek isteyebilirsiniz. Bunun için VK hesap silme işlemlerini sırasıyla uygulamanız yeterli olmaktadır.

Sosyalleşmek isteyen ve bunu uluslararası yapmak isteyen pek çok kullanıcı bu platformda bir araya gelmektedir. Eğer bu uygulamayı beğenmemiş iseniz veya artık kullanmak istemiyor iseniz sadece birkaç dakika içerisinde hesabınızı kolaylıkla silebilmektesiniz.

VK hesap silme

VK hesap silme

VK Hesap Silme İşlemleri

İLGİLİ İÇERİK:   Pubg Mobile Hesap Silme

VK sosyal paylaşım platformundan ayrılmak istediğiniz zaman ilk olarak size ait özel olan içeriklerinizi yedekleyerek işe başlamalısınız. Sonrasında ise sırasıyla VK hesap silme işlemlerini takip etmelisiniz.

  • VK hesabınıza giriş yapınız.
  • Sayfanız açıldıktan sonra profil kısmına giderek tıklayınız.
  • Şimdi açılan pencerede ayarlar kısmını seçiniz.
  • Ayarlar açıldığında en alt kısımda ‘ Sayfanızı Buradan silebilirsiniz’ yazısını göreceksiniz. Tıklayınız.
  • Son dönem tüm popüler uygulamalarda olduğu gibi VK neden hesabı silmek istediğinize dair seçeneklerin olduğu bir sayfa ile ekranınızda açılacaktır.
  • Açılan bu sayfadan sizin için geçerli olan nedeni seçiniz.
  • Seçeneklerin olduğu sayfanın alt kısmında ‘ Profili sil’ seçeneğiniz göreceksiniz. Bu seçeneği tıklayınız.
  • Evet, artık size ait olan VK profilinizi sildiniz. Zaten onayı verdiğiniz zaman ekranınızda profilinizin silindiği uyarısı gelecektir.
  • Birde kısa yol olarak hesabınızı silebilmeniz için bir link bulunmaktadır. Bu link sizi direk profil silme ekranına yönlendirmektedir. Yine diğer işlemleri aynı olarak uygulamanız gerekmektedir.

Hesabı Sildikten Sonra

Şimdilerde neredeyse tüm uygulamalar için geçerli olan durum VK hesap silme işlemlerini tamamlayan kullanıcılar için de uygulanmaktadır. Yani silme işlemini yaptığınız zaman bu platform geri döneceğinizi düşünerek sizin için hesabı pasifize ederek belirli bir süre bekletmektedir. Bu süre VK için yaklaşık olarak 7 ay kadardır. VK dünya genelinde olan kullanıcıları için 7 ay boyunca hiçbir şeyi silmeden hesabı öylece bekletmektedir. Eğer platformu tekrar kullanmak isterseniz bu süre içinde giriş yaptığınız zaman beğenileriniz, yorumlarınız, arkadaşlarınız, sohbetleriniz, paylaşımlarınız vs. hepsi sayfanızda beklemektedir. Belirlenen süre içerisinde kesin kararlı bir şekilde ayrılmış iseniz giriş yapmadığınız takdirde hesabınız kalıcı bir şekilde silinmektedir. İşte bu aşamada sayfanızda ne var ne yok komple silinmektedir. Tekrar VK sosyal paylaşım platformunu kullanmak istediğiniz zaman en baştan üye olmanız gerekecektir. 7 ay oldukça uzun bir süre fikriniz değişirse hemen giriş yaparak kaldığınız yerden sayfanızı kullanmaya devem etmektesiniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Kariyer Net Hesap Silme
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar