Tüketici Hattı

Vodafone Bedava İnternet

19.09.2019
1.216
Vodafone Bedava İnternet

Vodafone operatörü, müşterilerine çeşitli kampanyalar sunarak, çeşitliliğini günden güne artırmaktadır. 2019 yılı kampanya içeriklerine baktığımızda, Vodafone bedava internet paketlerini incelediğimizde, herkese hitap eden farklı bir kampanyanın olduğunu görüyoruz. Sizlerde Vodafone abonesi iseniz, bedava internet kampanyalarından pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Henüz abonesi değilseniz de yapmanız gereken sadece, size en yakın Vodafone operatörü bayisine gitmektir. Ayrıca faturalı hatta geçiş yapmak isteyenler, dijital olarak kolaylıkla web sitesi üzerinden geçiş yapabilir ve hattınız ücretsiz şekilde istediğinize adrese gelir.

2019 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone bedava internet kampanyalarından yararlanmak için, yapmanız gereken sadece ilgili kampanyalar kapsamında ilerlemektir. Detaylı olarak incelediğinizde pratik bir şekilde bedava internet kazanabileceğinizi göreceksiniz. Kazandığınız bedava internetinizi dilediğiniz gibi kullanabilir ve tadını çıkarabilirsiniz. Vodafone kampanyaları sizlere; 500MB, 1 GB hediye bedava internet paketleri gibi 8 GB ve daha fazla GB hediye imkanını da sunar. Hediyeleri kazanmanız için, Vodafone abonesi olmanız yeterlidir. Ayrıca faturalı-faturasız hatlara özel çeşitli paketler mevcuttur.

Vodafone Yanımda Uygulaması

 Vodafone yanımda uygulaması ile Vodafone bedava internet kazanmak için, uygulamayı henüz indirmediyseniz bir an önce indirebilirsiniz. Uygulama içinde çark çevirme oyunu yer alır. Her hafta çarkı çevirerek 5GB bedava internet ve daha farklı sayısız paketler de kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece çarkı çevirmektir. Her hafta özellikle internet paketinin hediye olarak sunulduğunu belirtmek isteriz.

İLGİLİ İÇERİK:   Türk Telekom Bedava İnternet

Vodafone Yanımda Uygulaması: Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kazan

 Uygulama ile online hizmet veren Vodafone, hizmetini her müşterisine sunmak adına, Vodafone yanımda uygulamasını kullanan kişilerin, arkadaşlarını uygulamaya davet etmesi üzerine 2GB Vodafone bedava internet hediye ediyoruz. Arkadaşınızın davetiniz üzerine, uygulamayı indirmesi ve giriş yapması gerekiyor.

Vodafone Yasal E-Fatura Hediye İnternet

Vodafone çevre koruma adına da önemli bir kampanya başlatmıştır. Abonelerini e-fatura istemeye yönlendirmek için,  E-faturaya geçen herkese Vodafone bedava internet paketi sunar.  Yapmanız gereken; EFATURA boşluk yazarak, EPOSTA adresine 7000’e mesaj olarak gönderebilirsiniz. Ya da SMSFATURA yazıp 7000’e mesaj atabilirsiniz.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

Vodafone bedava 8GB internet paketini kazanmak için, daha önce bu kampanyadan yararlanmamış olmanız gerekir. Yapmanız gereken; Super2GB yazarak 3636 kısa mesaj göndermektir. Böylece otomatik olarak hattınıza bedava internetiniz yüklenecektir. Bir  ay boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  • Bir ay kalmasına sadece bir gün kala, paketin iptalini gerçekleştirmeniz gerekir. Aksi halde; iptal etmezseniz, ikinci ay kullanımınız için ücret kesilir.

Vodafone 500 MB Bedava internet

Vodafone operatörü, 500MB bedava internet paketi ile herkesin internet ile tanışmasını hedefler. Abonelerin yapması gereken; NET 500MB yazıp 3636 mesaj göndermektir. Böylece hattınıza otomatik olarak, 500MB Vodafone bedava internet paketiniz yüklenecektir.

Vodafone 4.5G Abonesi Olanlara 1 Ay İçin Bedava 2GB

İnternetin gelişmesi ile hızı da bu yönde, tercih edilen ve dikkat alınması gereken önemli bir ayrıntı olarak karşımıza çıkmaya başladı. Genel olarak herkesin telefon hattı 3GB şeklindedir. Fakat, günümüzde 4.5GB internet hızına ulaşan hat geliştirilmiştir, fakat henüz kullanmayan sayısız kullanıcı var. Bu nedenle internet hızı ve kalitesini herkesin kullanması için, Vodafone 4.5GB uyumlu yeni hat alan herkese, bir ay boyunca geçerli Vodafone 2 GB bedava internet hizmeti sunmaktadır. Yapmanız gereken sadece, size en yakın Vodafone bayisini ziyaret etmek ve ücretsiz 4.5GB uyumlu hattınızı almaktır.

İLGİLİ İÇERİK:   Turkcell Bedava İnternet

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan

Vodafone operatörü, sadece faturalı hatlara değil faturasız sayısız abonesine de özel kampanyalara sunar. Böylece kullanıcılar, çeşitli yerlerden alışveriş firmaları için, indirim kuponları kazanabilir ya da Vodafone bedava internet paketi hakkına erişebilir.

  • Örneğin;  hattınıza 30 TL yüklediniz ve harcadınız. Yüklediğiniz kontörü harcadıktan sonra da kazanmaya devam edebilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken sadece; BANANEVAR yazıp 4455’e ücretsiz mesaj göndermek ve hattınıza gelen sürpriz hediyeler ve bedava internet paketlerinin keyfini çıkarmaktır.
  • Not: Bu işlemi bir defa yaparsınız ve sonrasında, her TL yükleyip harcadığınızda, sizlere bir hediye gelir. Böylece 30 TL ile alacağınız paketlere, ek ve ücretsiz bir yeni paket de eklenmiş olur. Ayrıca ikinci paket bedava olacağı için, hediyenizi keyifle kullanabilirsiniz.

Play Store Özel Vodafone Bedava İnternet

Play Store uygulaması üzerinden, Vodafone Self Servis Bedava internet uygulamasını telefonunuza indirin ve anında hattınıza Vodafone bedava internet paketiniz tanımlansın.

Vodafone Salla Kazan Kampanyası 2019

Vodafone Salla Kazan kampanyası ile belli aralıklar ile aktif olan bir kampanyadır. Bu kampanyadan, cebimde, uygulamasını kullanan müşteriler bedava internet kazanabilir.  

  • Uygulamayı belli aralıklarla, ziyaret edebilir ve şansınızı deneyebilirsiniz. 2 GB’a kadar bedava internet hediye edilebilir. Kazanmış olduğunuz hediyenin süresi sadece 1 gündür. Kalan kotanızı uygulamayı ziyaret ederek kontrol edebilirsiniz.

Faturasız Süper 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

Süper 2 GB kampanyasından sadece, faturasız hat sahipleri faydalanabilir. Hattınıza 35 TL yüklemeniz durumunda, Vodafone aylık 2 GB bedava internet kazanma şansı yakalarsınız. 2GB bedava internet paketi kazanmak için yapmanız gereken sadece aşağıdaki adımları izlemektir.

  • Bu kampanyadan için; hattınıza TL yüklemesi yapmadan önce, 3636 numaralı telefona SMS atmanız gerekir. “ABONE SUPER 2GB” yazarak 3535 numaralı telefona SMS gönderin. Ardından, hattınıza otomatik olarak, 2 GB bedava internetiniz tanımlanacaktır. Böylece bedava internetinizi gönlünüzde kullanabilir ve keyfiniz çıkarabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar