Tüketici Hattı

Wattpad Hesap Kapatma

10.05.2020
941
Wattpad Hesap Kapatma

Wattpad uygulaması ülkemizde ve dünya üzerinde pek çok ülkede çok sayıda kullanıcısı olan bir platform olarak karşımıza çıkmaktadır. Wattpad uygulaması kendini yazar olarak gören ve yazmaktan hoşlanan herkesin yazdıklarını paylaşabildikleri bir uygulamadır. Yani bu uygulama ile yazdıklarınızı hemen ilk okuyucuları ile buluşturmuş oluyorsunuz. Hangi türde yazdığınızın bir önemi yok sadece yazıp paylaşmanız okuyuculara ulaşmasını sağlamaktadır. Üstelik Wattpad tamamen ücretsiz bir uygulama olarak kullanıcılara hizmet vermektedir. Burada yazılarınızın beğenilip beğenilmediğini görme şansınızda bulunmaktadır. Kısacası paylaşımlarınızın yarattığı etkiyi kısa sürede alabilmektesiniz.

Artık yazmaktan vazgeçtiğiniz zaman veya artık bu uygulama isteklerine cevap vermekte yetersiz kaldığında bu uygulamadan ayrılmak isteyebilirsiniz. Sadece birkaç adımda Wattpad hesap kapatma işlemlerinizi kolaylıkla tamamlayarak artık bu uygulamadan ayrılabilirsiniz.

Wattpad hesap kapatma

Wattpad Hesap Kapatma İşlemleri

Wattpad uygulamasından ayrılmak için işlemlere ilk olarak internet sitesine giriş yaparak başlamalısınız. Her hangi bir aksaklık yaşamamak adına mutlaka Wattpad hesap kapatma işlemlerinizi site üzerinden yapmalısınız. Sırası ile hesabınızı kapatmak için şu adımları uygulamalısınız;

  • Wattpad hesabınıza giriş yapınız.
  • Ardından sağ üst köşede kullanıcı adınızın olduğu alana gelerek tıklayınız.
  • Açılan pencereden ayarlar bölümünü seçiniz.
  • Açılacak olan yeni pencerede en alt kısımda sağ tarafta ‘ Hesabı Kapat’ seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneği tıklayınız.
  • Artık nerdeyse tüm uygulamalarda olduğu gibi neden Wattpad’i kapatmak istediğinize dair bazı sorular ekranınızda yer alacaktır.
  • Bu alanda farklı seçenekler arasından neden ayrıldığınıza uygun olan kısmı seçiniz.
  • Ardından tekrar onay vermeniz gerekmektedir.
  • Bu sayfanın alt kısmında ‘ Evet Eminim. Lütfen Hesabımı Kapatın.’ Yazısınız göreceksiniz. Yanında bulunan kutucuğu tıklayarak seçiniz.
  • Ekranınızda açılacak olan yeni pencerede Wattpad şifrenizi girmeniz gereken bir alan bulunmaktadır. Şifrenizi girerek tekrar sayfada bulunan ‘ Hesabı Kapat’ bölümünü tıklayınız.
  • Onay verdikten sonra artık Wattpad hesabınız silinmiş olmaktadır.
İLGİLİ İÇERİK:   Modacruz Hesap Silme

Bu işlemlerin yanı sıra Wattpad hesabınızı mail yollayarak da silebilmektesiniz. Bunun için ilk olarak mail hesabınıza giriş yapınız. Mail yollamak için adres yazmanız gerekli olan kısma Wattpad’e ait olan adresi yazınız. Konu bölümüne talebiniz olan hesap kapatma veya silme işlemi olarak yazınız. Gerekli gördüklerinizi yazarak mailinizi Wattpad uygulamasında bulunan hesabınızı kapatmak için gönderebilirsiniz.

Hesap Kapattığınızda

Basit bir kaç adımda Wattpad hesap kapatma işlemlerinizi tamamladınız. Ancak şunu bilmelisiniz ki daha önce bu sayfaya kaydetmiş olduğunuz her şey silinmektedir. Bu nedenle kapatma işlemlerine başlamadan evvel mutlaka yedekleme işlemlerinizi yapmalısınız.

En önemli noktalardan biri de Wattpad hesabınızı kapattıktan sonra asla aynı kullanıcı adı ile tekrar bu platformda yer alamıyorsunuz. Sadece aynı e postanızı tekrar kullanarak farklı bir kullanıcı adı ile yeniden üyelik alabilmektesiniz.

Hesap kapatma işleminden emin olarak platformdan ayrıldıktan sonra sakın tekrar aynı isim ve şifreniz ile giriş yaparak kontrol etmeyiniz. Aksi halde hesap kendini yenileme özelliğini devreye sokarak hesabınızı yeniden açık duruma getirmektedir. Yani siz hesabı kapattım zannederken aslında giriş yapmaya çalışmanız nedeni ile tekrar hesap aktive olmuş olmaktadır. Bu kısma özellikle dikkat ediniz.

İLGİLİ İÇERİK:   Tinder Hesap Silme
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar