Tüketici Hattı

Yemek Sepeti Üyelik İptali

10.06.2020
1.816
Yemek Sepeti Üyelik İptali

Yemek sepeti ülkemizde çok büyük bir hizmet ağı bulunan hizmet ağlarından biridir. Çok sayıda restoran ve müşteriyi farklı seçenekler ile bir araya getirmekte ve mobil olarak istediğiniz tüm ürünlerin siparişini kolaylıkla vermenizi sağlamaktadır. Hatta müşterilerin restoranlardan aldıkları hizmetleri değerlendirme şansı sunan başka bir platform bulunmamaktadır. Yemek sepeti alacağınız hizmetin kaç dakika içerisinde kapınızda olacağına kadar özellikle belirtmektedir. Yemek sepeti oldukça fazla kişi tarafından kullanılan bir mobil uygulamaya da sahiptir. İsteyen herkes bu uygulamayı indirerek de siparişlerini kolayca vermektedir. Elbette yemek sepeti internet sitesini kullanarak da Türkiye’nin dört bir yanında istediğiniz şehirde istediğiniz restorandan yemek siparişlerinizi vermeye devam edebilirsiniz.

Yemek sepeti kullanıcılarına en iyi hizmeti vermek için üyelik istemektedir. Üyelik işlemlerinizde telefon numaranız, adresiniz, isminiz gibi pek çok detayı girerek siparişlerinizin en kısa sürede siz ulaşmasını sağlamaktadır. Elbette her uygulamada ve her sistemde olduğu gibi yemek sepetinden veya aldığınız hizmetlerden memnun kalmayarak bu uygulamadan ayrılmak isteyebilirsiniz. Yemek sepeti üyelik iptali işlemlerinin nasıl yapıldığına dair detaylıca bir araştırma yapmaya başlamışsınızdır.

Yemek sepeti üyelik iptali

Yemek sepetinde kullanıcıları çok şaşırtan ve en çok eleştiri alan kısmı maalesef ki üyelik iptal seçeneklerinin sitelerinde bulunmayışıdır. Bu nedenle üyeliğinizin iptali için başka seçeneklere yönelmeniz gerekmektedir.

İLGİLİ İÇERİK:   Kwai Hesap Silme

Yemek Sepeti Üyelik İptali İşlemleri

Yemek sepeti oldukça ünlü ve çok tercih edilmesine rağmen bir kere üye olduğunuz zaman ayrılma istediğinizde uygulamaya ait olan site üzerinden asla Yemek sepeti üyelik iptali yapamamaktasınız. Kesin olarak yemek sepeti uygulamasından ayrılmaya karar vermişseniz yetkililere ulaşarak üyelik iptalini yaptırmanız gerekmektedir. Bunun için ise;

  • Yemek sepeti sitesine giriş yapmalısınız.
  • Ardından sayfada iletişim bölümüne giderek tıklayınız.
  • Açılan sayfada yemek sepeti uygulaması için tüm iletişim adreslerini bulabilmektesiniz.
  • Buradan dilerseniz siteye ait olan mail adresine gerekli alanları doldurarak ve talebinizi belirterek mail gönderebilirsiniz.
  • Bir diğer yöntem olarak ise +90 212 359 18 00 numarasını arayarak durumu anlatarak üyelik iptalini talep edebilirsiniz. En etkili ve en kısa yöntem olarak bu numarayı aramanız gerekmektedir. Mail yoluyla geri dönüş yapılması biraz zaman alabilmektedir.

Bu iki seçenekten biri ile artık yemek sepetine üyeliğinizi iptal etmiş olmaktasınız. Mutlaka size geri dönüş ile üyeliğin iptal edildiğine dair bir mail vs. bir bilgilendirme yapılacaktır.

Tekrar Üyelik

İLGİLİ İÇERİK:   Azar Hesap Silme

Yemek sepeti kullanıcı sözleşmesini dilediğiniz zaman fesih hakkınız bulunuyor. Ancak Yemek sepeti üyelik iptali için sayfa üzerinden işlem yapılamıyor olması kullanıcıları hiç memnun etmemektedir. Bir şekilde mail veya telefon aracılığı ile üyelik iptali sonrasında eğer yemek sepetine üye olmak isterseniz bunun için belirtilmiş her hangi bir detay bulunmamaktadır.

Yani kullanıcı adınızı, şifrenizi vs. yeniden kullanamazsınız gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Sadece en baştan tüm gerekli alanları site veya mobil uygulama üzerinden tek tek doldurmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır 2019
Bayilik Veren Firmalar